Dangalaklıkla dalgınlık arasındaki ince çizgi

"Penis bankasından penis alan kadın." Evet tabir bu. Canlı yayında şahsen ismini bilmediğim büyük ihtimalle manken olan bir hanım bankaları karıştırınca bu oluyor işte.

Video'yu izleyince gerçekten gülmekten kendimi alamadım ama bu kadar olur be abi, yani bu bir komedi programı olsa tamam da öyle değil malesef.

Ah ah, işte insanın zikri neyse fikri de odur derler ya, hatunun aklında penis bankası olarak yer etmiş bu sperm bankası olayı, yapacak bir şey yok, açıverin bir penis bankası da olsun bitsin.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

bunlar salak karde_ler ya 🙂 taksimdeki cenk abiden hiçbir farklar1 yok. bunlar1 da m. ali erbil me_hur eyledi. ondan sonra da milletin ba_1na bela oldu. _ahsen normal bir laf etmi_ler beklenir yani.

bunlar salak kardeşler ya 🙂 taksimdeki cenk abiden hiçbir farkları yok. bunlar1 da m. ali erbil meşhur eyledi. ondan sonra da milletin başına bela oldu. şahsen normal bir laf etmişler beklenir yani.

😀 😀 : 😀 😀 😀 😀 : gerçekten gülmekten kırıldım. peniz bankasından penis alan kadın 😀 ya bunlar ne enteresan insanalar. üniversite mezunuymuş.. yuhhh…

bu ne böyle ya penis bankası ha, koptum ya..
kim öyle bir bankaya yatırım yapar ki, penis yerinde değerli, bankaya kim yatırmak ister onu. 😀