Kategoriler
Eğlence

Wrath of Man’in ilk fragmanı yayınlandı

Jason Statham’lı yeni Guy Ritchie filmi Wrath of Man’in ilk fragmanı yayınlandı.

Aksiyon filmleri ile tanıdığımız ve benim izlemekten çok keyif aldığım aktör muhteşem oyuncu Jason Statham’ın rol aldığı 2021 Mayıs ayı içerisinde vizyona girecek yeni filmi Wrath of Man için ilk fragman yayınlandı.

Jason Statham’lı yeni Guy Ritchie filmi Wrath of Man’in ilk fragmanı yayınlandı. Guy Ritchie’nin Jason Statham’lı yeni aksiyon filmi Wrath of Man’in ilk fragmanı paylaşıldı. Film 7 Mayıs’ta sinemalarda olacak.

Guy Ritchie ve Jason Statham’ı tekrar bir araya getiren Wrath of Man filminden ilk fragman paylaşıldı. 7 Mayıs’ta sinemaseverlerle buluşacak olan film aksiyon dolu bir seyir deneyimi sunacak.

WRATH OF MAN | Official Trailer | MGM Studios

Wrath of Man filminde Jason Statham’ı bir bankanın nakit kamyonunda güvenlik koruması olarak işe giren “H” karakteri olarak izliyoruz. Başlarda gayet normal birisi gibi görünen H, soygun sırasında gösterdiği inanılmaz yetenekleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Sonrasında oğlunun öldürüldüğünü öğrenen H, oğlunun katillerini bulmak için dramatik adımlar atmaya başlayacak.

2004 yılında yayınlanan Le Convoyeur filminin tekrar çevrimi olarak hazırlanan Wrath of Man’in oyuncu kadrosunda Jeffrey Donovan, Josh Hartnett, Scott Eastwood, Raul Castillo ve Post Malone gibi isimler yer alıyor.

Filmin senaryo tarafında ise Ivan Atkinson ve Marn Davies’in imzası var.

Jason Statham and director Guy Ritchie are back in action. Watch the WRATH OF MAN trailer now and see it in theaters on MAY 7. A mysterious and wild-eyed new cash truck security guard (Jason Statham) surprises his coworkers during a heist in which he unexpectedly unleashes precision skills. The crew is left wondering who he is and where he came from. Soon, the marksman’s ultimate motive becomes clear as he takes dramatic and irrevocable steps to settle a score. Directed by: Guy Ritchie Screenplay by: Guy Ritchie and Ivan Atkinson and Marn Davies Cast: Jason Statham, Holt McCallany, Jeffrey Donovan, Josh Hartnett, Laz Alonzo, Raúl Castillo, Deobia Oparei with Eddie Marsan and Scott Eastwood Rated R for strong violence throughout, persuasive language, and some sexual references

Connect with Wrath of Man:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/WrathFilm

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/wrathfilm/

TWITTER: https://twitter.com/WrathFilm

#WrathOfMan#GuyRitchie

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Wrath of Man’in ilk fragmanı yayınlandı başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.