Kategoriler
Konuk Yazar

Bu yazıyı 2 kere oku 4 kere ters çevir sevdiğine kavuş

Bu yazıyı 2 kere oku 4 kere ters çevir sevdiğine kavuşAhh Facebook, sen nelere kadirsin! Üfürükçü kesim artık internette boy boy afişlerde listeleniyor. Videolara veya grup sayfalarına yapılan yorumları gördüğümde hayrete düşmemek elde değil.

"Bu yazıyı sağlıksız biri yazdı. 10 yere kopyalamayana aynı hastalığın bulaşmasını diledi. Eğer sen de 10 yere kopyalamazsan başından nusibetler eksik olmaz."

Altına da kişisel görüşünü atmış vatandaş.

"Hastalık diyor o yüzden yazdım siz de gönderin 10 yere".


Bu kadar gülünç duruma düşeceğimizi hiç tahmin edemezdim. Hani kültürlü gençlik? Hani kültürlü orta kesim ve hani kültürlü olgun kesim?

Ve dahası… Kültür bir kenara, bu bir inanç meselesidir. Şöyle ki; inancı zayıf insanların tamah ettiği bir durumdur. Kendisine bir çıkış yolu arar ve bu yazıları oraya kopyalayıp yapıştırınca kendini inançlı adleder.

Siz değerli okuyucularımıza “aman dikkat!” diyorum. Çünkü gerçekten de üzerinde fazlasıyla durulması gereken bir mevzu.

“Bu yazıyı okumazsanız anneniz ölür” gibi ifadeler de görmeye başladım son zamanlarda. Ayrıca kopyalamazsanız babanızla birlikte trafik kazasında ölürler.

Yahu bu ne cehalettir. Bu ne vurdumduymazlıktır ve bu ne inançsızlıktır. Seccade karşısına durmayanların böyle işlere girişmesi beni derinden yaralıyor. Siz bu inanç sapıklarına fırsat vermeyiniz. İnançlarınızı sömürtmeyin ve kendi doğrunuza inanın.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

1946’da koronoshi sama adında bir çocuk öldürüldü ve bu yazıyı sakın okumayın !!!! eğer bu yazıyı okuduysanız bu yazıyı 10 ayrı videoya yazın yalan değildir ! eğer yazmassanız uyuduktan sonra birdaha kalkamassınız !! bu saçmalık nedir