Kategoriler
Hayattan

Bu gece saatler geri alınacak

Blogger resimler, videolar, oyunlar, izle, oyna, seyret

Bu gece saat 4:00 da saatler bir saat geri alınarak Türkiye’de kış saati uygulamasına geçilecek.

İnternet bağlantılı bilgisayarlarınız varsa ve internet saati uygulamasını devre dışı bırakmadıysanız bilgisayarlar bu uygulamayı otomatik olarak yapıyor. Bilgisayar derken internete bağlı tüm akıllı aletleri buna dahil edebiliriz.

Duvarda ki saati ve kolunuzdaki ni düzeltmek yetiyor eğer gerçekten saat niyetine bakıyorsanız tabii ve internet bağlantısı yoksa, ben çok yere gidiyorum bu duvar saatleri hep durmuş vaziyette, pil almaya üşeniyor adamlar.

Eski wolkanca.com’da Bu gece saatler geri alınacak veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Bu gece saatler geri alınacak için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Bu gece saatler geri alınacakiçin 2 yanıt

merhaba volkan,
son günlerde googlede ki indexlenme problemiyle ilgili bir bilginiz var mı? neredeyse % 70 hit düşüşü oldu.önceleri başlarda çıkan konular şimdi çok gerilerde. bu geçici bir durum mudur?yoksa wordpressle google arasında sorun olduğu söylentileri doğru mu?

selamlar…

selam cahide

belirtiğin gibi çeşitli teoriler ve şehir efsaneleri var, arası kötü gibisinden.

benim de ekleyeceğim bir teorim var, live spaces ler wordpress lere aktarılıyor bu etkili olmuş olabilir.

teşekkür ederim.