Kategoriler
Blog

Blogmerkezi.com için eleman aranıyor

Sözüme ilk başta bu ilanı burada yayınlamama izin veren Volkan Abi’me teşekkür etmekle başlamak istiyorum. Kendisi Türkiye’deki blog yazarlarını ve blog girişimcilerini hepimizin bildiği gibi desteklemektedir. Blog mevzusunun anlaşılmasında, sevilmesinde birçok sayıda girişimi olmuştur. Lafı fazla dolandırmadan proje hakkında kısaca bahsetmek istiyorum. Blog Merkezi WordPress Mu altyapısı kullanarak bedava blog verme hizmetidir. Yarın itibari ile yayının -hala test aşamasında olup- ikinci haftası dolacaktır. Çalışma konusunda ilgilenenleri yazının tamamına bekliyorum.

İlanımda da belirttiğim gibi;
Aradığım vasıflar:

  • Php, MySQL, CSS konularına hakim olmak
  • WordPress ile içli dışlı olmak
  • Tercihen daha önce eklenti yazmış / ya da belirli bir seviyeye gelmiş olması
  • Uzun vadede birlikte çalışabilmek

Kabul eden kişi site karından % ile para alacaktır ve bütün alt bloglarda link verilecektir. Kontenjan bir kişi ile sınırlıdır. Lütfen bana sunacağınız belgeler ile birlikte toshieee /-@- gmail.com adresine veya buradan başvurunuzu yapınız.

Birisini bulmak dileğiyle…

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Blogmerkezi.com için eleman aranıyor başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

temem de eleman ne için blogları mı kontrol edecek tasarım mı yapacak ne bileyim destek elemanımı?

doğru söyle yazıyı okumamışım gibi oldu aradığın vasıfları söylemeyi unuttun 🙂

arkadaşlar hepinizden özür dilerim, bir karışıklık oldu.. konuyu öğle vakitlerinde volkan abi ile konuşmuştuk fakat işim çıktığından yarıda bırakıp kaydedip gittim. yazı akşam saatlerinde bir yanlışlık üzerine tamamlanmadan yayınlanmış.. hepinizden tekrar özür diliyorum..
saygılarımla,
toshieee

ben bu duruma sadece gülerim 🙂 arkadaşım bir proje gerçekleştiriyorsan yanında çalıştıracağın kişinin emeğinin karşılığını ödemelisin %'likten kazanacak deyip geçiştirmek oldukça basit bir yöntem. bu şartlarda yanında çalışabilecek deneyimli birini bulman imkansız.(bu kadar eminim) havada bulut sen bu adamı unut mevzusuyla aynı kefeye bırak. domain ve hosting problemini herkes çözebilir iş yanında görev vereceğin adamın hakkını vermek bunuda yapamıyorsan kepenkleri kapat bu işi burada bırak.!

alakasız bir yere yorum yazdım canım ama önemli silersin istersen ama herkes görsün ki ben sanmasın tamam mı?

ben geldim tatilden bu arada benim adımı kullanarak sağa sola pis yorum bırakanlar var aman dikkat bunu oku lütfen olur mu çok önemli arkadaşım http://edasuner.com/onemli/

@maze
ben konuşulabilecek bir % anlamında dedim, %1 demedim.. parasını % ile alacağından bahsettim sabit bir maaş değil yani..

bence arkadaş sitenin altyapısının oluşturulmasında (temalar, s.s.s., yardım merkezi, forum hazırlanması vs.) ve daha sonra sistemin yürütülmesi işlerinde çalışacak bir eleman arıyor. bunu neden anlamadınız bende bunu anlamadım.

arkadaşın projesine bir göz attım. toshiee arkadaşım, ilerde veritabanı sıfırlanacak demişsin. bu şartlarda pek az kimse gelip senden blog hizmeti alır. önce sistem altyapısını hazırlamalı, kullanacağın sistemi türkçeleştirmeli ve üyelere hazır bir sistem kurduktan sonra sitenin tanıtımını yapmalısın. bence sen şu aşamada anasayfa görüntüsünü felan ordan kaldır. çalışmalar devam etmektedir gibi bişeyler koy oraya şimdilik.

bitlikirpi yorumların için çok teşekkürler, haklısın anasayfayı kapatmalayım

güzel çalışma uumarım yakın zamanda güzel kitlelere ulaşırsınız.

arkadaşlar ben bişeyi anladım anladığım şeyinde bişey olmadığını bişey anlayan varsa sanmıyorumki bişey yapsın buşey konusunda hayırlı şeyler..