Kategoriler
Genel

Klasik eski işletim sistemlerine tarayıcıdan erişmek

Klasik Windows ve Macintosh’un eski versiyonlarını daha önce denememişseniz ve merak ediyorsanız tarayıcı üzerinden çalıştırıp deneyimleyebilirsiniz.

Nostalji sever misiniz? Hala eski işletim sistemlerinden bazılarını yeniden yaşayabilirsiniz. Tarayıcınızda bu klasik işletim sistemlerinin keyfini çıkarın.

Hepimiz günümüzün en son işletim sistemlerini seviyoruz ve kullanıyoruz. Ancak zihninizi geçmiş yıllara geri döndürmenin ve eski işletim sistemlerinden bazılarını yeniden yaşamanın eğlenceli olduğu zamanlar vardı. Ve hayır, hala Windows 7 veya daha kötüsü XP çalıştırmakta ısrar edenlerden bahsetmiyorum. Windows 95, Mac OS X Lion ve daha fazlasını deneyimlemek istiyorsanız doğru yere geldiniz. Tarayıcınızda erişebileceğiniz yedi klasik işletim sistemi burada.

Aşağıdaki linklere tıklayarak ilgili işletim sistemini tarayıcınızda çalıştırıp deneyimleyebilirsiniz:

Favori Klasik İşletim Sisteminiz Hangisi?
Bu tarayıcı tabanlı klasik işletim sistemlerinin yedisinin tümü, yaşınız ne olursa olsun veya bilgisayarı ne zaman kullanmaya başladığınızdan bağımsız olarak, kesinlikle anılarınızı uyandıracak. En sevdiğiniz klasik işletim sisteminin hangisi olduğunu duymak isterim, bana Twitter’dan yazın.

wolkanca.com’da Klasik eski işletim sistemlerine tarayıcıdan erişmek veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Klasik eski işletim sistemlerine tarayıcıdan erişmek için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.