Kategoriler
Internet

Sitenize istatistik için: Sayyac.com

Sayyac.com kaliteli bir istatistik servisi, siteleriniz için kullanışlı ve güvenilir. Önceleri Türkiye’de çoğu kişi internet sitelerinin istatistikleri için “eXTReMe Tracking” kullanıyordu ve daha sonra eXTReMe Tracking Türkiye’de hizmet vermeyi durdurdu, bu alanda bir boşluk oluştu ve sayyac.com bu konuda şu anki en iyi servis.

Kategoriler
Internet

Whos.amung.us artık Türkçe

Birçok webmasterın sitesi için kullanıyor olduğu online sayaç artık Türkçe. whos.amung.us adresinden hizmet veren ve sitedeki online sayısını gösteren, resme tıkladıktan sonra kullanıcıların hangi konuları görüntülüyor olduğunu gösteren bu siteye Türkçe dil desteğini yüklemişler, afiyet olsun.

Kategoriler
Blog

Blogların en çok okunan yazıları: Okunuyoruz.Biz

Okunuyoruz.Biz kayıt olan ve verilen kodu blog şablonunuza eklemeniz durumunda blog yazılarınızın okunma sayısının istatistiğini tutuan bir servis. Bu bir çeşit istatistik servisi olması yanında sisteminde gün geçtikçe çoğalacak blog sayısı ile popüler blog içeriklerine ve bloglara ulaşmayı kolaylaştıracak bir servis. Henüz çok taze bir servis olan bu proje İdris Cin arakadaşımıza ait. Kendisi ilerki […]