Kategoriler
Genel

Discord kanalıma beklerim

Discord kanalımızdan bana ulaşabilir hem sorularınız varsa sorabilir hem de kafanıza göre metin/görsel/video mesaj bırakabilirsiniz.

Daha önce Discord’u ara sıra kullandım çünkü çok popüler ve yayıncı arkadaşlarımızla görüşmek vb. şeyler için iyi oluyordu, Twitch yayıncısı arkadaşların hepsi bunu kullanır.

Şimdi yeni bir proje için çalışma arkadaşları ile Discord üzerinden iletişimde kalıyoruz, normalde Asana, Trello vs. yeterli idi ama bu projede Discord’da koymuşlar ve ayrıca Zoom da var ki ben görüntülü görüşmeyi pek sevmiyorum sadece sesim olur, ben zaten normal görüşmeyi de sevmiyorum 🙂 Yani gereksiz toplantılar bana ters bilenler bilir, her iş yazılı/çizili ve anlık iletişim gerekmeksizin ilerlemeli bana göre ki yalnız değilim zaten dünyanın geneli bu şekilde çalışıyor bizim Türk boomerlar hariç.

Her neyse Discord sürekli telefonumda aktif olduğu için şimdi bana ulaşmanız çok daha kolay, herhangi bir konuda merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsini, isterseniz sürprizler yapabilirsiniz veya ne isterseniz yapabilirsiniz. Buyurun bu davetiye bağlantısı: https://discord.gg/6Vsqx6e6dG

hey come check out Discord with me https://discord.gg/a6Yq4Sbw #Discord

İyi şanslar!