Kategoriler
Blog

Stil Direktörü

Eda dünyalar tatlısı bir kadın, kalbi iyiliklerle dolu, eğelenceli, kaliteli, etrafına devamlı pozitif enerji dağıtan harika bir insan. Mübarek gün yalakalık olsun diye yazmıyorum zaten benim hayatımdaki en değerli dostlarımdan kendisi gerek yok yani yalakalığa. Benim en zor zamanlarımda da yanımdı, Eda seni çok seviyorum.

Onun blogu(edasuner.com) Türkiye'deki en kaliteli, en farklı bloglardan birisiydi çünkü kendisi de blogu gibi değerli ve kaliteliydi, edasuner.com adresini kapatmak zorunda kaldı, blogunu izleyen yüzlerce insan çok üzüldü.

Eda şimdi “Sitil Direktörü(www.stildirektoru.com)” isimli blogunda yeniden yazmaya başladı hem de artık bir dolu sıkıcı saçma şeyle uğraşmasına gerek yok çünkü Blogger’da yazıyor. Ben yıllar önce Blogger'ın onun için en iyisi olduğunu söylemiştim kendisine ki ben de sonunda Blogger ile yazmaya başladım çok mutluyum. Blogger da yazmanın bahsettiğim sıkıcı, saçma şeyler sadece teknik konular ile sınırlı değil, buna kötü niyetli insanlar da dahil, size çekemeyip güzel devam eden, mutlu olduğunuz işi bozmaya uğraşan insanlar. Eda için çok mutluyum çünkü Blogger da yazıyor ve yine çok mutluyum çünkü bana blogumda onun blogunu yazmama izin verdi.

Sitil Direktörü isimli site tamamen kadınlara yönelik bir site, yüzlerce kadın takipçisi var, moda, dekorasyon, güzellik, yemek tarifleri ve çok ilginç takıları bu blogda görebilirsiniz. Türkiye'deki en kaliteli en özgün içeriği barındıran bloglardan birisi Eda'nın blogu. Blogumuzun hanımları Eda'nın sitesine bayılacak.

Eski wolkanca.com’da Stil Direktörü veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Stil Direktörü için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.