Kategoriler
Genel

WhatsApp’dan kalite kaybı olmadan resim göndermek

Özetle; arkadaşlar eğer Whatsapp ile karşı taraf göndereceğiniz resimlerin kalitesinin bozulmasını istemiyorsanız “dosya gönder” ile gönderin.

Normal şekilde bir fotoğrafı Whatsapp’dan karşı tarafa gönderdiğinizde fotoğrafın görüntü kalitesi bozulur yani kalitesi düşer tabii bu normal resim gönderme seçeneğini kullandığınızda olur.

Eğer gönderdiğini fotoğrafın veya resmin görüntü kalitesinin bozulmadan tam kalitede karşı taraf ulaşmasını istiyorsanız “belge” seçeneğini seçerek ilgili resmi seçip göndermeniz yeterli.

Bu minik bilgi umarım birilerinin işine yarar özellikle görsel işler yapan ve müşterilerinden kalitesin fotoğraflar alan arkadaşlarımızın.

wolkanca.com’da WhatsApp’dan kalite kaybı olmadan resim göndermek veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, WhatsApp’dan kalite kaybı olmadan resim göndermek için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.