Kategoriler
Blog

Blogger’da more özelliğini kullanın

Blogger’da yazının istediğiniz bir yerinden kesip devamını oku bağlantısı oluşturmak artık mümkün, Blogger Draft'a girip yazılarınızı oradan yazarsanız araç çubuğunda “Atlama aralığı ekle” ismindeki yeni aracı göreceksiniz, bu araç ile yazınızı istediğiniz yerden kesebilirsiniz.


Bu sayede ekstra bir javascript uygulamasına gerek kalmaksızın more yapabileceksiniz. Şimdilik sadece Blogger Draft’da olan bu uygulama birkaç hafta içinde normal Blogger panelinde kullanılabilecek.

Bunu kullanmak için blogunuzun temasında ufak bir değişiklik yapmanız gerekiyor, bu değişikliği buradan yardım alarak yapabilirsiniz.

Bu gibi tüm Blogger haberleri için Blogger Buzz‘u takip edin.

Eski wolkanca.com’da Blogger’da more özelliğini kullanın veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Blogger’da more özelliğini kullanın için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.