Kategoriler
Blog

Sago doğru yolu buldu

Diyordum, –Abi bu fan forumları pek işe yaramıyor çok dağılıyor ortalık, blogger olun! Sagopa Kajmer böyle alengirli şeyleri sevmemesine rağmen nasıl olduysa belki biri kandırdı onu ve blogger oldu. Artk Sagopa Kajmer hakkında her şeyi ilk elden Sagopa'nın blogundan takip edebiliyoruz. Belki Sagopa müzisyenliğin yanında azılı bir blogger da olursa, Türk blog yazarları toplantılarından birinde birini Sagopa konseri yaparız (: Ne yahşi olur be, tadından yenmez valla, katılımı düşünebiliyormusunuz? Sagopa bir blogger ve Türk blog yazarları toplantısına katılıyor, bunu duyan blogger olan olmayan akın eder vallahi.

sitenin blog olmasıyla ilgili: ben böyle seviyorum,böyle eğleniyorum,basit olan şeylere rağbet ediyorum.inanılmaz bir site olsa da aynı içerik olacak.şu şekilcilikten artık çıkalım,içe bakalım.ben isteseydim sizlere en mükemmel ,en muhteşem siteyi de yapardım.gözleriniz kamaşırdı.amma velakin azla yetinmeyi ve sade bir içeriği tercih ettim.ben hayatımı da böyle basit ve sade yaşamayı tercih ediyorum.kısacası sitemde benim kadar sade.aynı zamanda bana çok sevimli bir site olarak görünüyor.aynı düşüncede olduğumuz birçok dinleyicim var onlara selam ederim.

Sagopa Blog

Eski wolkanca.com’da Sago doğru yolu buldu veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Sago doğru yolu buldu için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Sago doğru yolu bulduiçin 4 yanıt

sago'da bizden olmuş, helal bee 🙂 ..

"abi beni blogroll'a eklesene hadi ya…" 😛

fakat gördüğüm kadarıyla yazılardan çok bildiriler var şurda burda şu çıktı bu çıktı yazıları olsa çok kaliteli olabilirdi. yazılarını bekliyoruz.