Kategoriler
Blog

Blog yeni yaşına mı bastı?

Ya ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa bugün blogun yeni yaşına girmesi gereken tarih mi 😀

Eğer doğru hatırlıyorsam bloguna da nice yıllar 😉 eğer değilse direk sil bu yazıyı 😀 Yalnız ona dans mans yok 😀

Merak ettim de (biliyorum ilk nasıl açtığını anlatırsın hep ama) bize anılarını ya da dönüm noktasını anlatsana. Yani bişiler anlat işte. Merak ediyorum (gene çok ifade kullandım galiba. İfadeleri kalabalık bulan arkadaşa bir ifade daha 😈 )

WOLKANCA

Konuk Yazar

Blog yeni yaşına mı bastı? başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

Blog yeni yaşına mı bastı?için 9 yanıt

wolkancayı geç tanıdım çünkü geç başladım blog yazmaya ama ilk tanığım blogdu ve girdiğimde arşivine hayran kalmıştım. nice yıllara wolkanca

güşah teşekkür ederim (: evet yıllar ne çabuk geçiyor. bir şeyler yazacağım tamam, dönüm noktaları, neler oldu vs. aslında bunları yazmaktan çekiniyorum çünkü başıma bela oluyor sonra, ya birileri çıkıp densizce eleştiriyor, ya da başkaları çok kendini beğenmişsin diyor o yüzden çekiniyorum, oysa çok ekstrem acayip şeyler yaşanmıştır bu blog sayesinde hayatımda.

vay be. birden daha blog açmayı düşündüğüm (budan 3 yıl öncesi falan) ama yazı olarak ne yazsam diye düşünürken tanıdığım wolkanca. hey gidi günler.
mutlu yıllar wolkanca ailesi.

su misali olduk gerçekten. wolkanca blogunun yeni yaşı kutlu olsun. 🙂

yazı yazmayan ilk yazardan sevgiler 😀

evet yusuf bu blogun ilk üyesidir. veritabanın da üye id lerinden bakıldığında bu bellidir. yusuf wolkanca yı ilk tanıyanlardandır 🙂 saol yusuf.