Kategoriler
Blog

Bir gün herkes WordPress’ci olacak: Sesebian.Com

WordPress Türkiye’nin kurucularından olan Eloy olarak bildiğimiz eleman çoğu yerde “bir gün herkes WordPress ci olacak” beyanatı vermiştir. Ben de Sesebian arkadaşıma sanırım 1,5 yıl gibi önce gelcek vaad eden blog yakıştırmasını yapmış ve WordPress paklar seni demiştim, o da bana blogların myneti diye yazmıştı. Sesebian.Com çok seviyeli ve ciddi gerçek bir blogdur.

Sesebian.com yazarı Sefa uzun zamandır denemeleri yapıyordu, iblog dan WordPress e nasıl eski yazıları geçiririm gibi fikir alışverişleri yaptık vs. ve sonunda yeni WordPress blogu ile sesebian.com adresinde yine yazmaya devam edecek.

sesebian wp ci olur

Aklıma gelmişken buraya şunları da yazayım;
Bu blog bir topluluk blogudur 2005 den, başından beri ve çok yazarlı olarak devam ediyor. Çok fazla yazar vardı geçmişte de şimdi de var fakat bunların içinde ben tabii ki çok daha aktifim ve bir iki yazı yazıp daha sonra vakit bulamayım yazamayan giden oldu yıllar içinde. Şimdi de yazmak isteyen arkadaşlar oldukça çok var. Burada yazacak, çizecek arkadaşlardan bir şey beklemiyoruz, bir şeyde vermiyoruz bunu bilmeniz gerekiyor ve şu üyelik sayfasını okumanızı rica ediyorum.

Bu blogda ki yazıların hemen altında zahmet edip bakarsanız yazarın kim olduğu ve o yazı hakkında diğer bilgiler mevcuttur, aşağıdaki ekran görüntüsü sanırım bunun anlaşılabilmesi için yeterlidir.
Yazar kim?