Kategoriler
Ivır zıvır

W – V arasında artık fark yok

aleviforumlariVolkan r10 forumlarında volkanca.com domaini(alan adı) diye başlık açtıktan sonra takipçiler bana yazmış ve ben gidip satın almak için oraya yazmıştım. Araya farklı insanlar da girince(her zamanki gibi) işler biraz karışmıştı.

Volkan’la daha sonra anlaşabildik, kendisi diğer tecrübe ettiğimiz art niyetli insanlardan değildi ve o bana domaini para bile almadan devretti.

Volkan hakkında yazdıklarımızda söylediklerimizde bir kusur ettikse bizi affetsin, özür dilerim kendi adıma.

Onun bir forumu ver, kendisi Aleviliğe mensup bir insan ve forumlarında Alevilik hakkında bilgiler paylaşıyorlar, adresi: www.aleviforumlari.com. Blogu da sanırım www.blogvolkan.com olacak.

Volkan'a V için teşekkür ederim artık volkanca.com adresinden de bu bloga erişebileceksiniz.

Eski wolkanca.com’da W – V arasında artık fark yok veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, W – V arasında artık fark yok için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

hayırlı olsun. daha önce de bununla ilgili açıklama yapmıştınız ama yine de insanlar ağzını kapatmak zor. uzun süredir blogunuzu da takip ediyorum ama ilk defa yazmak nasip oldu.

volkandan volkancaya böylesi dostluk çok güzel. gnünümüz çıkar dünyası ama dostluk gerçekten dostluk. volkanı ince hassasiyetinden dolayı bende tebrik ederim.