Kategoriler
Ivır zıvır

Benim de söyleyeceklerim var

Benimde söyleyeceklerim var
Suudi Arabistan’da “Miss Ruh Güzelliği” adında bir yarışma düzenlenmiş. Baştan aşağıya örtülü olan kadınların olduğu yarışmanın birincisi 274 rakibini geride bırakan 18 yaşındaki Aya Ali el Molla olmuş. Rus güzeli ödül olarak ise 5 bin dinar, inci kolye, elmas saat, ve elmas künye kazanmış… (Araya bir erkek karışsa kimse uyanmaz harbi. El yordamıyla mı yoksa jüri üyeleri 6.hisleriyle mi seçtiler bilinmez ama dikkatinizi çekerim yarışmanın birincisi bir Rus. Güzelliklerini nasıl yerden bu kadar belli ediyorlar harbiden acayipmiş yavvv…)
Türkiye’de ruhsatsız olanlarla birlikte tam 9 milyondan fazla ateşli silah varmış. (Aman yarabbi! başımıza kurşunlar yağacak haberiniz olaa…)

Rock Festivali’ne katılan beş genç, Başbakan’ın konvoyu geçtiğinde metalci selamı verdi diye 21 saat gözaltına alınmışlar… (Haberin detaylarını okuyunca metalci selamını başbakan orta parmak gösterilmesi şeklinde algılamış. Eğer gün gelir vatandaş, başbakana harbiden orta parmak gösterirse, başbakan oltaya gelir haberiniz ola…)

Balıkesir’de 2 yıl önce bir alışveriş merkezi tarafından düzenlenen 19 Mayıs şenlikleri kapsamında langırt oynattığı iddia edilen kişi 10 ay hapis cezasına çarptırılmış… (Lan başka adam mı yok hapse girecek. Herkes oynuyor benim bildiğim bunu, başbakan bile oynamıştı, oynadı, oynattılar, oynamış… Ben görmedim haa, ben zati hiç oynamam, elime bile sürmedim sayın savcım 🙂 Gasteciiniz haberleri sundu…