Kategoriler
Ivır zıvır

Aç pencereni ben geldim

8-9 aydır takip ettiğim wolkanca’ya bu sefer yeni yazıları okumak için değil, yeni bir yazı yazmak için geldim. Gördüğüm, bildiğim en iyi topluluk bloglarından birisi. Bunun en büyük ispatı ise tabii ki 2008 blog ödüllerinde en iyi topluluk blogu alması. Geniş kitlelere ulaştığını bilmek, insanı motive etmeye yetiyor açıkçası.

Sizlere uzun uzun tanışma maceramı anlatmak yerine kısaca bir kaç şeyden bahsedip, bu ilk yazımı bitireceğim. Wolkanca ile bloglamaya yeni başladığım zamanlarda (ASP Blogging) tanıştım. Onu bulmam; Google’da arattığım “blog” kelimesinin sonuçları içerisinde ilk sıralarda karşılaşmıştım. İşte o zamandan beri belirli sıklıklarla bu blogu ziyaret ediyorum.

Birçok ipucu ve yardım aldım; yazıları okurken zevk aldım. Şimdi de belirli bir birikime sahip olduğumu düşünerek bu blogda yazma kararı aldım; geri çevrilmedim.

Kısaca kendimden bahsedeyim. Furkan Güven Taştan. Ankara’da yaşıyor olup; Ankara Lisesi’nde okuyorum. Şimdiye kadar birden fazla blog tuttum; hâlâ bir tanesi devamlılığını sürdürüyor. (Şimdilik bir sunucu problemi olsada)

Bu blogda bilgisayar ve internet tecrübelerimi paylaşmayı amaçlıyorum. İnşallah güzel şeyler paylaşırım; kendinize iyi bakın.