Kategoriler
Blog Ivır zıvır Konuk Yazar

Aç pencereni ben geldim

8-9 aydır takip ettiğim wolkanca'ya bu sefer yeni yazıları okumak için değil, yeni bir yazı yazmak için geldim. Gördüğüm, bildiğim en iyi topluluk bloglarından birisi. Bunun en büyük ispatı ise tabii ki 2008 blog ödüllerinde en iyi topluluk blogu alması. Geniş kitlelere ulaştığını bilmek, insanı motive etmeye yetiyor açıkçası.

Sizlere uzun uzun tanışma maceramı anlatmak yerine kısaca bir kaç şeyden bahsedip, bu ilk yazımı bitireceğim. Wolkanca ile bloglamaya yeni başladığım zamanlarda (ASP Blogging) tanıştım. Onu bulmam; Google'da arattığım "blog" kelimesinin sonuçları içerisinde ilk sıralarda karşılaşmıştım. İşte o zamandan beri belirli sıklıklarla bu blogu ziyaret ediyorum.

Birçok ipucu ve yardım aldım; yazıları okurken zevk aldım. Şimdi de belirli bir birikime sahip olduğumu düşünerek bu blogda yazma kararı aldım; geri çevrilmedim.

Kısaca kendimden bahsedeyim. Furkan Güven Taştan. Ankara'da yaşıyor olup; Ankara Lisesi'nde okuyorum. Şimdiye kadar birden fazla blog tuttum; hala bir tanesi devamlılığını sürdürüyor. (Şimdilik bir sunucu problemi olsada)

Bu blogda bilgisayar ve internet tecrübelerimi paylaşmayı amaçlıyorum. İnşallah güzel şeyler paylaşırım; kendinize iyi bakın.

Eski wolkanca.com’da Aç pencereni ben geldim veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Aç pencereni ben geldim için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Aç pencereni ben geldimiçin 5 yanıt

teşekkür ederim; inşallah güzel şeyler paylaşırım 🙂

yaslı gittin şen geldin, furkan güven hoşgeldin. 🙂 iğrenç oldu 😀

yazarlığının hayırlı olsun(:
umarım faydalı yazıları senden de okuruz.