Kategoriler
Internet

Bedava SMS – freesmsmania

Bedava SMS - freesmsmania

Bu servis size bedava mesaj göndermenizi sağlıyor fakat sakın “oleyyy sabaha kadar beleş mesaj çekerim” demeyin! Hiç öyle bir servis değilmiş bu 🙂

Bedava mesaj hakkı kazanmanız için sizden bazı şeyler istiyor: Üye olduğunuzda size 1 adet mesaj hakkı veriliyor. Bundan sonra yaptığınız her üye içinde 1 mesaj hakkınız oluyor.. Ayrıca site içerisinde reklam ve sponsorlra kayıt olduğunuzdada mesaj hakkı ediniyormuşsunuz. Daha detaylı bilgi için şuraya

Hadi hemen gidip üye olalım..

Eski wolkanca.com’da Bedava SMS – freesmsmania veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Bedava SMS – freesmsmania için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Bedava SMS – freesmsmaniaiçin 13 yanıt

wallahi he hiç uğraşmayın derim sing up kısmını gördüğünüzde direk sayfayı kapatıyosunuz zaten ..

bu yazı gkaans arkadaşıma ait ozgur. blog wolkanca özgür bir platform istedikleri gibi yazabilirler yazar arkadaşlarım. onalra güveniyorum.

ya neresi yakışmıyor anlamadım.. bedava bir servis paylaşmışım sizinle, daha ne istersiniz.

sen onu sevmiyorsun o bunu seviyor.. burası 3-5 kişinin girdiği bir yer değilki sabit bir konuya saplanıp kalasın.. ayrıca evet burası özgür platform .. yazıyı sevmediysen okuma, zorunluluğun yokki..

yani alınmayın, ben çok sinirlenirim bu tür şeylere..

gkaans eleştirilere açık olmalıyız sen devam et dostum bu eleştirileri olumlu kullanmaya bakalım, sadece sen değil bende şimdiye kdar buna benzer yüzlerce eleştiri almışımdır.

beyler bu site bir hack sitesi sakın uye oluyum demeyin yoksa çok kotu şeyler olur benden söylemesi beni batırdı bunlar…!! dikkat=üye olmayınnnnnnnnn

y arkadaşlar ben buraya nasıl üye olacağım bana bir yol gösterin.lütfenn

bunlar tuzak ya sürekli kontörüm gidiyor hiç bulaşmayın derim ben

bence bunların hepsi bir tuzak siz numaranızı verdiğiniz anda üye yapıyorlar

bana her gün internetten msj atacağm bir site lazım yok mu öle bir site ama hattım vodofone lütfen bilgilendiriniz

*wadja.com a üye olup ordan mesaj atabiliyorsunuz. günlük bir sınır vardı ama hatırlayamıyorum. galiba günlük 10 tane atabiliyordun. telefondakiki gibi 148 karekter değil. 90 karekterlik atabiliyorsunuz. ayrıca siteye üye olduktan sonra size bir e-mail adresi veriyor. isteğe bağlı kullanabilirsiniz.sitenin ayrıca facebook gibi arkadaşlık sitesi gibi bir özelliği de var. mesaj atarken numaranın başına 90 yazmalısınız.

*http://smscity.com/?rid=1544196 bu da başka bir sms servisi. ilk üye olduğunuzda size 20 kredi veriyor. her sms 6 kredi. mesajın sonuna smscity.com gibi bir reklam ekliyor.eğer reklamsızı tercih ederseniz 7 kredi. ayrıca siteden bir zamana sms ayarlayıp sms in o saatte gitmesini sağlıyorsunuz. (sms planlayın bölümünden) burda isterseniz gönderen kısmına istediğiniz şeyi yazabiliyorsunuz. örenğin gönderen yerine avea falan yazıp arkadaşlarınıza şaka yapabilirsin. yalnız bu 6 kredi yerine 8 kredi, reklamsız atrsanız +1 kredi ile 9 kredi oluyor. eğer arkadaşlarınızı üye yaparsanız size 30 kredi veriyor. tabi sizi referans göstermesi gerekiyor. bu yüzden gönderdiğiniz linke tıklayarak üye olmalı. kendi eliyle yazıp üye olursa kredi kazanamazsınız. ( örneğin benim şimdi 371 kredim var. buda 60 küsür sms demek) hattımda beleş mesaj kalmayınca kullanıyorum, çok iyi oluyor.yani tam bir beleşçiyim. yada sitenizde referans linkini paylaşıp da kredi kazanabilirsiniz. ayrıca her akşam 6-7 arası bir tane krediniz silinmeden sms atabilirsiniz.