Kategoriler
Tech

Metaverse Derneği kuruldu

metaverse biziz.

Sevgili abim Alphan Manas’ın derneği kurmasını duyduğumda sevindim, hemen web sitesi işini aldım hatta parasını da aldım 🙂 ama hastalanınca yapamadım başka arkadaşa gitti iş.

Metaverse umarım doğru anlaşılır ve paranız heba olmaz, açıkçası bu konuda çok fırsat var ve doğru insanlarla çalışmanızı öneririm. Eskisi gibi bedavadan buraya fikirlerimi yazamayacağım için üzgünüm. Ben de ekonomik ve sağlık nedenlerinden dolayı çalıştığım şirketten istifa ettim, yeni bir işim var henüz başlamadım ancak konu bu, umarım kafam kaldırır kafalı insanımdır bildiğiniz gibi ama uyum sağlamak adına bir kısmını hastanede bıraktım geçenlerde 🙂 1 ay hastane çok uzun zaman bugün için.

İlgili iseniz Alphan abinin Twitter hesabını tavsiye ederim.

Dernekler konusunda ise evet her şeyin derneği olabiliyor, hatırlıyorum 2000’lerin ilk zamanları biz de blog derneği kurmak istemiştik rahmetli babanem o dönem ikamet adresim olan binayı derneğin adresi olarak göstermeme izin verseydi arkadaşlarla derneği kurmuştuk.

Sonradan 5-10 yıl sonra benzeri bir sürü dernek kuruldu, sosyal medya vs. vs.

Her neyse buradan dayılarıma selam, kralsınız. Yeğenlerime de selam işiniz çok zor 🙂

Suhulet rehabilitasyon merkezine teşekkürler, tüm kırmızı çizgilerden nefret ediyorum, Göksu hocanı dinle ama özgün ol, kedim vefalı çıktı, Windows güncelleme vaktim geldi ama vaktim yok iş bitmiyordu. Ersin yeni girişimini(oxochain) kutlarım kardeşim umarım bağzıları gibi parayı bulunca bize agumugu yapmayacaksın. Jahrein’i özledim lan, köyde internet çok pahalı ama dayım sağ olsun.

Son olarak bu konu bağlamında, Ankara’dan sevgili Mustafa Vehbi Bolkan abim ve ailesine sevgi saygı.