Babeyn

Babeyn kelimesi Osmanlıca bir kelime olup, "iki kapı" anlamına geliyormuş. Mecazi olarakta dünya ve ahiret için kullanılıyor derler ek$ide. Türk blog yazarları sayesinde tanıştığımız, video bloging'in kitabını yazmış olan adam Gökçen Karan bir projesi olarak bildiğim, İlk Türk interaktif Korku dizisi Babeyn şu ana kadar çekilmiş 5 bölümünü babeyndizi.com, tr.sevenload.com/babeyn ve http://gomedia.tv/babeyn adreslerinde izleyebiliyoruz.
Ayrıca bu dizinin ilginç ve harikulade bir yönü de dizinin ilerleyen bölümlerine 3370 göndereceğiniz kısa mesajlarla karar verebilmeniz, sms göndererek dizinin ilerleyen bölümlerini arkadaşlarınızla izleyip –aha lan bunu ben yazdım, bak çekmişler! Benim lan bu senaryo demek hoş olabilir (:
Bence Lost dan güzel, buna takılın. Fazla gevezelik etmeyeyim bu yazımda, son olarak Babeyn deyince benim aklıma ilk önce (tam anlamını öğrenmeden önce) şu geldi, hani korkar adam şöyle der –Babeyn a.q (: Tamam bitti, saatte geç oldu kortum valla, cinler minler ne abi bu dizi amanın, diziye devam. [via]
babeyn dizi

Babeyn interaktif korku dizisi

Cinlerin nasıl olduklarını zannediyorsunuz? Yoksa size anlatıldığı gibi onların bizim dünyamıza geçemeyeceklerini mi düşünüyorsunuz? Babeyn'in anahtarının kimde olduğuna göre bu düşüncenizde haklı olabilirsiniz. Ama her iki evrende birşeyler değişmek üzere… ve tehlike tam üstünüze doğru geliyor. Artık dünya daha güvensiz ve cinler aramızdalar. Üstelik cinlerin sadece geceleri gözüktüğü yanlış bir inanış. Otobüste yayınızdaki adam veya akşam üstü sokağınızın başındaki dilenci onlardan birisi olabilir. Artık bu savaşta yer almanızın zamanı geldi… ve kararlarınız bu savaşın galibini belirleyecek.
İlk Türk interaktif Korku dizisi Babeyn, sizin vereceğiniz kararlar doğrultusunda ilerleyecek ve eğer içinizde kötü taraftakiler çoğunlukta ise kötülerin kazanması an meselesi…. Babeyn'deki kahramanlarımızın kaderleri sizin elinizde… artık güç sizde…. kötü mü kazanacak iyi mi siz karar vereceksiniz…

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.