Kategoriler
Multimedia

Geçmişe yolculuk

Ferdi Tayfur abimizin ‘Ah bir çocuk olsaydım’ şarkısından etkilenip, sonrasında birisinin başında parlayan ampülle hayata geçen bu mimi başımıza musallat eden kişi H-Yaman. H-Yaman aslında ilk Ayyas'a göndermiş mimi ama Ayyas böyle bir yolculuğa hazır değilim dostum diyerek mimi kabul edememiş ve daha sonra H-Yaman kardeşim bu mimin pasını olsa olsa bizim Volkan alır diyerekten bana yollamış.

gecmiseyolculuk.gif

Efendim aslında daha enterasan fotoğraflarımız mevcut olamsına rağmen şimdilik bunu koyabiliyorum. Oradan ağlıyor gibi duran ama gülen kız kardeşim. Hayatınızda giymek isteyebileceğiniz en son şey olabilecek o pantolonlu fırlamada ben oluyoru. Arkamızda da dünyalar güzeli annemiz. En arka fonda duvarda asıl harita şu anda hala dedemin evinin duvarında asılıdır antika değeri vardır ve satılık değildir 🙂 Bu fotoğraf takriben 1987 yılında çekilmiş.

Şimdi ben de pası 1939 gündür gümbür gümbür blog yazan kişi olan dostumuz Nahnu.Org'a gönderiyorum. Nahnu alamadı pas gKAANs’ın.

Eski wolkanca.com’da Geçmişe yolculuk veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Geçmişe yolculuk için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Geçmişe yolculukiçin 3 yanıt

insanın evinde türkiye haritası olması gerçekten çok güzel birşey. bu arada gözler faltaşı gibi açılmış. güzel bir resim ya. beni de geçmişe götürdü.
köyde iki katlı (dublex diye tabir edilen cinsten) bir evimiz var 1940'lı yıllardan kalma. ahşap ev ve her yeri eski, püf desen yıkılacak cinsten. 5 yaşıma kadar o eski evde büyüdüm. ve klişeleşmiş bir söz olmasına rağmen hayatımın en güzel yıllarıydı. ve hala senede bir ziyaret ettiğimiz dede yadigarı evimizde resterasyona gerek duymadan oturmaya devam ediyoruz. son zamanlarda o evin yıkılmasından söz ediliyor aile meclisinde. şahsen ben olsam yıkmazdım. özüme sadık kalır ve hatırama sahip çıkardım.
off volkan kardeş geçmişe götürdün bu resimle beni ya. en iyisi ben eski resimleri kurcalayıp biraz geçmişe giderek duygulanayım. 😥 😛

bu mim dalgasını takip etmekte çok güzel 🙂 ünlü blogger ların veletlik hallerini görmek çok hoşuma gidiyor. 1987 de çekildiyse resim ben daha yeni doğmuş bir bebeymişim 😀

tamam yedek oyuncusu sahaya çıkıyor az sonra pası değerlendirecek, teşekkürler…