Kategoriler
Ivır zıvır

Akademisyenim bana tapılacak, tap!

pazarlamacilarDuramadım yerimde sürekli arkadaşlar mesaj yolluyor, en son bir arkadaş da yollayınca aklıma şu başlık geldi: Akademisyenim bana tapılacak, tap!

Örnek bir mesaj;

Ortaokulu yarıda bırakıp okumayan ve aşçı olup meslek edinen abimi 9 üniversite bitirmiş insanlara değişmem. Üniversiteliyim, akademisyenim; okumuş adam olmuşum ayakları yapan tiplere gıcık olurum. O gıcık olduğum tiplerden biri senin yaşadığın olay vesilesiyle karşıma çıktı; tekrardan sinirlenmeme sebep oldu.

İsimlerinizi yazmayacağımı biliyorsunuz arkadaşlar merak etmeyin, daha sonra da az az serpiştireceğim bu mesajlarınızdan.

Biz bu ülkede profesörleri bile ne hallerde gördük. Adamlık üniversitesi, veya adamlığın, ahlakın akademisyeni yok sanırım ama Rixos’u ve benzerlerini pazarlamak için adamlığını pazarlamanın akademisi vardır.

Eski wolkanca.com’da Akademisyenim bana tapılacak, tap! veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Akademisyenim bana tapılacak, tap! için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.