Kategoriler
Ivır zıvır

Lg Netbook umu sattım

Bugün Lg Netbook’umu 450TL ye Güney Koreli bir arkadaşa sattım, Cevahir’de o ve kız arkadaşı ile görüştük aleti verdim çok beğendiler, Lg Güney Kore’nin malı, e abi kendi ülkesinin malını aldı 🙂 Hayırlı olsun, ben de iPhone alacağım.

Blogger’da başlıklarda nasıl ı harflerini i olarak çeviriyorsun diye soran olmuş, basit önce başlığı örneğin; “Lg Netbook’umu sattim”, diye yazıyorum ve yayınlıyorum sonra düzenlemeye girip başlığı “Lg Netbook’umu sattım” diye değiştiriyorum ve yeniden yayınlıyorum.


Ubuntu’da müzik oynatıcısı olarak Songbird kullanmanızı öneriyorum. Ubuntu Tweak da mutlaka kullanmalısınız sisteminizin ince ayarlarını basitce yapabilirsiniz. http://190.180.170.10:8320/ adresindeki beatbox.fm çok iyi bir radyo.

Son olarak Şişli’den dönerken E5’de trafik ağır ilerliyordu gördüm ben, tam girdim yola BMW li bir hatun deli gibi bana makas attı zart geçti gitti, e ben de çakalım biliyorum az ileride trafikte duracak hatun, bastım arkasından yakaladım bunu aynısını ona yaptım geçtim 🙂 Sonra ağır ağır önünde devam ettim uyuzluk olsun diye Haliç köprüsüne kadar arkamda bıraktım hatunu, aynadan bakıyorum mosmor olmuştu. Yo altımdaki araç onun dengi değil, olacak bende o BMW onu rüzgarımla denize yuvarlardım vallahi, dellendirmeyin lan beni. 😛

Bu arada BMW erkek arabasıdır.