Kategoriler
Eğlence

TOLGSHOW: Filtresiz

#Tolgshow ile kahkaha tufanına hazır mısınız? Hem de filtresiz, bizden söylemesi. Şovun en komik hali, #TolgshowFiltresiz #EXXEN’de! @TolgaCevik

Acun Ilıcalı’nın girişimi olan EXXEN’de programlar ve diziler bir bir açıklanıyor, 2021 Şubat ayında yayına başlayacak dijital platformda Tolga Çevik’in başarılı komedi şovu TolgaShow’da olacak, hem de “filtresiz”.

TOLGSHOW: Filtresiz – Teaser

TolgaShow’a “Filtresiz” ismi sosyal medya uygulamalarında gönderilen fotoğraflara eklenen efektlerin isminden geliyor, sanırım filtresiz derken biplenmeyen küfürler vs. gibi olacak ve muhtemelen +16 veya +18 olarak yayınlanacaktır.

Tolga Çevik çok sevdiğim bir komedyen ve yaptığı her iş her zaman kalitelidir, bu yüzden öncelikle EXXEN’i tebrik ederim kendisini kanala alabildikleri için. Tolga Çevik’e de başarılar dilerim.

wolkanca.com’da TOLGSHOW: Filtresiz veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, TOLGSHOW: Filtresiz için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.