Kategoriler
Ivır zıvır

14. İstanbul ev tekstili fuarı 2008

Sektöründe Türkiye’nin 1., dünyanın ise en büyük 2. fuarı olan EVTEKS, 21-25 Mayıs 2008 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo’da yapılacak. Evteks Fuarı’na 29 ülkeden katılımcı ve ziyaretçi gelecek. Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Almanya, Japonya, İngiltere, Fransa, Belçika, İtalya, İspanya, Hollanda, Danimarka, Norveç, Yunanistan ve Mısır’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda ülkeden karar yetkisine sahip satın alma sorumluları fuarı ziyaret edecek. 750 firmanın katılımıyla 150 bin m² alanda gerçekleştirilecek İstanbul Ev testili Fuarı’nda 10.000 ürün sergilenecek. Fuarın beklenen ziyaretçi sayısı ise 95 bin.

Geçen sene 11 bin 362 ‘si yabancı olmak üzere toplam 80.424 kişi ziyaret etti. Daha fazla bilgi için buradan efendim 🙂

Bu sene okulumuz bizide götürecek çok mutluyum. İlk kez bir tekstil fuarına gidicem ki bu fuar çok büyük bir fuar. Birçok ünlü marka bu fuara alınmadı ve açıkta kaldı düşünün artık. Cuma akşamı yola çıkıcaz cumartesi sabahı ordayız. Çok heyecanlıyım ya. Anlatamicam galiba bu heyecanımı.

Blogger resimler, videolar, oyunlar, izle, oyna, seyret

Bide staj yeri ayarlayabilsem şu yaz için ya hâlâ bulamadım 🙁 Bildiğiniz tekstil fabrikası varsa İstanbul ve Ankara’da beni de alıversin söyleyin de 🙂 30 iş günü olsun lütfen 😛

Bekle beni İstanbul, bekle beni EVTEKS ben geliyoruuuum..! 🙂

giriş 50 milyon ama 🙂 okul bızı gotureceği için biz bedavadan yararlanıcaz bu organizasyondan. sabah 9da kapısına dayanırız herhald çünkü 6-7 gibi istanbul’da olucaz.

gittim geldim. hala yorgunluğumu üzerimden atamıyorum ne büyüktü valla ya. acayip güzeldi. iyiki gitmişim. sabah bir başladık gezmeye akşama kadar gezdik daha da bitiremedim. bir sürü brosur ve poşet (fırmalar kendı posetlerını de koymuslar sık sık valla) topladım. sonra ver elını ıstanbul. aksam 00:30'a kadar da istanbulu gezdik. ah ah güzel şehir ama çok pis ya 🙁 deniz pis çarşıları pis

staj yeri bilen yok mu yaw 🙁 bu yaz staj yapmadan gececek galıba