Kategoriler
Düşünce

Kılıçdaroğlu #KKHA olur gibi

Kemal Kılıçdaroğlu Twitter üzerinden Jahrein’in konuğu olabileceğini söyledi.

Jahrein(Ahmet Sonuç) benim uzu yıllardır tanıdığım, takip ettiğim bir internet insanıdır ve kendisi sadece Twitch yayıncısı olarak biliniyor olsa da aslında mesleki ve eğitim olarak birçok meziyeti vardır. Kendisi yayınlarında KKHA(Konuşalım konuşalım headshot atalım) başlığında çok farklı alanlardan insanları yayınına konuk alıyor ve bu yayınlar binlerce insan tarafından canlı olarak izleniyor.

Bugün Kemal Kıçdaroğlu’nun Twitter’dan yazdığı bir twite JAhrein vevap yazmıştı ve Kılıçdaoğlu ona kendisinin yayınına katılacağı yönünde bir cevap verdi. Ayrıca CHP İstanbul gençlik kolları da bu konuda bir twit attı.

@kilicdarogluk Konuşulacak çok şey var. Ben hazırım. Chat de hazır olduğunda haber ver.
@jahreindota En yakın zamanda buluşalım. Gençlerin soracak çok sorusu var!
Ben sizi bulamam ama siz bana bir şekilde ulaşırsınız sanırım 👉🏻👈🏻

Muhtemelen önümüzdeki günlerde Kemal bey Jahrein’in yayınına katılır, çok ilginç bir yayın olabilir çünkü Jahrein asla soracağı soruları önceden kendisine iletmez ve asla planlı bir organizasyona girmez, kafasına göre merak ettiği ve izleyenlerin yönlendirmelerine göre hareket edecekti, bu yüzden Kemal beyin işi biraz zor olabilir çünkü karşısında biraz fazla donanımlı bir insan bulacaktır, kalın giyinmeli.

Daha önce Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş pqueen(Pelin Baynazoğlu)’in yayınıa katılmıştı ve 30bin kadar kişi canlı izlemişti https://wolkanca.com/mansur-yavas-twitchde/

Takip ettiğim Twitch yayıncıları: Twitch’de severek takip ettiğim bazılarına abone olduğum yayıncıları tanıttım.

Güncelleme 17 Mayıs 2021

Kemal Kılıçdaroğlu ve Jahrein olarak tanınan Twitch yayıncısı Ahmet Sonuç’un “Konuşalım konuşalım, Headshot atalım” yayını 22 Mayıs‘ta yayınlanacak.

Güncelleme 20 Mayıs 2021

22 Mayıs Cumartesi Saat -> 20.30 Adres -> http://twitch.tv/jahrein
@kilicdarogluk ile #KKHA Hazırım! Sorular sert!! Siz de hazır mısınız?

Güncelleme 23 Mayıs 2021

Ahmet Sonuç(Jahrein) canlı yayınlanan programı Youtube kanalında videoyu paylaştı.

KKHA #KemalKılıçdaroğlu #CHP – Kemal Kılıçdaroğlu ile KKHA – Gençlik Enflasyonu, Eğitim, İşsizlik, Adalet, Pandemi – Efenim Konuşalım Konuşalım Headshot Atalım’ın bugünkü bölümünde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu konuğumuzdu. Kendisine birçok soru yönelttik. Bu sorularımızın çoğu gençlerimizi ilgilendiren sorulardı. Kendisine katılımları için teşekkür ediyoruz. Bir sonraki KKHA programında görüşmek üzere!
WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO volkan@volkanyilmaz.com.tr