Kategoriler
Eğlence

Mansur Yavaş Twitch’de

Mansur Yavaş Twitch kanalı açtı: -Selam chat-.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya hesabından ‘Selam chat’ notuyla Twitch kanalı açtığını duyurdu.

Biz Twitch izleyicileri başkanın Twitch’e başladığını daha önceden pqueen’den öğrenmiştik ve çoktan takibe almıştık, Mansur Yavaş Twitter hesabından resmi olarak bugün açıkladı, çok da güzel bir video yapmış.

@mansuryavas06 Selam chat http://twitch.tv/mansuryavas

“Selam chat. Ben Mansur Yavaş. Artık ben de burada, Twitch’deyim. Buradayım. Çünkü geleceğimize ışık tutan gençlerimizin fikirlerini ve düşüncelerini önemsiyorum. Sizlerin sorunlarını dinlemek, birlikte yeni fikirler üretmek için Twitch’deyim. Sizinle beraber birçok ya yayın yapacak, yeri geldiğinde yayınlarınıza izleyici olarak katılacağım. Şimdiye kadar Ankara’da yaşayan gençler için birçok çalışmaya imza attık. Daha güzel bir Ankara ancak sizlerle mümkün. Öğrenci dostu gençlerin fikirlerini önemseyen bir Ankara’yı gelin. Birlikte oluşturalım.”

https://twitter.com/mansuryavas06/status/1371101390999859203

https://www.twitch.tv/mansuryavas adresinden Mansur Yavaş’ı takibe alabilirsiniz. İmamoğlu’nu da bekliyoruz.

Daha önce Amerikan başkanı, ABD Kongre üyesi Alexandria Ocasio-Cortez, ve birkaç Avrupa ülkesinden siyasetçiyi Twitch’de görmüştük.

AOC bir Twitch yayıncısı oldu: ABD Kongre üyesi Alexandria Ocasio-Cortez, geçtiğimiz gün birçok ünlü figürün denediği ve başaramadığı şeyi başardı ve Twitch’de yayın açarak yüksek bir izlenme sayısına ulaştı.

Güncelleme 17 Mart 2021

Mansur Yavaş Pelin(@pqueen)’in yayınına katıldı, yayında 25.000 TL bağış toplandı bunu “Yeşilin Başkenti Projesine” aktaracaklar.

ANKARA B.BELEDİYE BAŞKANI MANSUR YAVAŞ İLE YAYIN | PQUEEN İLE KİMDİR? #YeşilinBaşkenti

wolkanca.com’da Mansur Yavaş Twitch’de veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Mansur Yavaş Twitch’de için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.