Kategoriler
Genel

Ali Babacan Flu TV’de

Flu TV, DEVA partisi genel başkanı Ali Babacan’ı ağırladı.

Flu TV, Youtube’da takip ettiğim en kaliteli Türkçe içeriğe sahip kanallardan biri. Çok çeşitli içeriklerin bulunduğu bir kanal ve entelektüel seviye olsun teknik, içerik ve insan kalite açısından gerçekten üst seviyedeler.

Son yayınlarında DEVA partisi(Demokrasi ve Atılım Partisi) genel başkanı eski bakan Ali Babacan’ı sorularıyla darlamak üzere konuk ettiler.

Program gerçekten harika olmuş, sorular bir buçuk saatte sorulabilecek hemen her şeyi açıkça sormuşlar ve cevaplar da öyle herhangi bir TV kanlarında, herhangi bir siyasetçiden kolay kolay duyamayacağınız kadar açık ve net. Ali Babacan’ın bu röportajında en beğendiğim bölümler “özgürlükler” “demokrasi” ve “hukuk” konusun aslında ülkenin tüm sorunlarının kaynağı ve nedeni olduğunu açıkça belirtmesiydi.

İzlemenizi öneririm.

Ali Babacan: Korkacak Bir Şey Yok! – Olmaz Öyle Saçma Siyaset

FluTV’de ilk kez bir siyasi parti liderini ağırlıyoruz. DEVA Partisi Başkanı Ali Babacan tüm samimiyetiyle İlker Canikligil’in ve Z kuşağı temsilcisi Duygu Uysal’ın sorularını yanıtladı.

https://www.youtube.com/watch?v=6_kTwwPQxbk
@alibabacan

Şahsımın düşüncesi; umarım Ali Babacan başarılı olur ve ülkemiz güler yüzlü, açık fikirli bir liderle hukuka saygılı, yetkin ve liyakatli bir yönetime kavuşur zira hepimizin gördüğü gibi(Ahaber izleyicileri hariç) hiç de iyi bir yere doğru gitmiyoruz.

Ayrıca Flu TV’yi takip etmenizi öneririm.

wolkanca.com’da Ali Babacan Flu TV’de veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Ali Babacan Flu TV’de için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.