Kategoriler
Hizmetler

Haritalar kaydı

İşletmenizi Google, Bing, Yandex, Apple, Yelp, Foursquare, Tomtom, Facebook, Instagram ve Whatsapp haritalarına kaydetme hizmetimizi kullanarak bulunabilir olun.

İşletmenizi tüm internet haritalarına ekleyebiliriz, bu hizmetimizde işletmenizin adresi, telefon numarası, website adresi, logosu ve diğer bilgileri ile haritalarda görünmesini sağlıyoruz.

Normalde bu hizmet birkaç harita için ücretsizdir ancak çoğunlukla insanlar işletmelerini haritalara eklerken doğrulama problemleri başta olmak üzere çeşitli problemler yaşayabiliyor, biz tüm sorunları çözüp sorunsuz bir şekilde haritalara kayıt yapıyoruz ayrıca size zaman kazandırmış oluyoruz.

Bu hizmetten faydalanmak için bize iletişim seçeneklerimizden herhangi biriyle ulaşabilirsiniz. volkan@volkanyilmaz.com.tr / +905365808858

Fiyat tüm haritalar için ömür boyu: 100USD, 1 yıl: 30USD.

Hizmetimizin tam içeriği aşağıdaki gibi:

 • Google Haritalara Kayıt
  Google maps kayıt, yani Google harita kaydı ile Google haritalara mekan ekleme işleminiz gerçekleşmiş olur. Google servisleri üzerinden yapılan aramalarda listelenir ve ön planda olursunuz.
 • Yandex Haritalara Kayıt
  Yandex haritalara işyeri ekleme ile Yandex Haritalar ve Yandex arama motoru servislerinde listelenir, Yandex üzerinden gerek bilgisayar, gerekse mobil cihazlar ile yapılan arama sonuçlarında çıkar, ön planda yer alırsınız.
 • Apple, iPhone, iPad Haritalara Kayıt
  Akıllı telefon kullanım oranlarına göre en çok kullanılan akıllı telefon olan iPhone ve diğer iOS lu cihazlarda bulunan Apple haritalara kayıt ile işletmenizi haritalara kayıt edebilir, tüm iPhone, iPad ve iOS kullanıcıları tarafından ulaşılabilirsiniz.
 • Tomtom Haritalara Kayıt
  Haritalara kayıt hizmeti ile işletmeniz en doğru biçimde Tomtom navigasyon cihazlarına kayıt edilir. Bu cihazı kullanan müşterileriniz tarafından kolayca bulunabilirsiniz.
 • Yelp Haritalara Kayıt
  Yelp haritalara işletme ekleme işleminin ardından, sıradan mekanların ötesine geçersiniz. Müşteriler işletmeniz ile etkileşime geçebilir, başka müşterilere referans olabilirler.
 • Foursquare Haritalara Kayıt
  Foursquare firma kaydı ile, müşterileriniz sizin iş yerinizde Check-In yapabilir, sizin mekanınızdayken sizinle alakalı yorum yapabilir ve mekanınızı kendi listelerine önerebilirler.
 • Instagram & Whatsapp Haritalarına Kayıt
  Instagram konum ekleme ile, müşterileriniz yer bildirimlerinde bulunurken sizin işletmenizde bulunduklarını seçebilir, whatsapp konum ekleme ile firma isminiz ile whatsapp’ten konum gönderebilirsiniz.
WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO volkan@volkanyilmaz.com.tr