Kategoriler
Hizmetler

E-ticaret sitesi

Anahtar teslim E-ticaret sitesi hizmetimiz ile ürünlerinizi listeleyip satabilirsiniz, Tamamen SEO uyumlu ve altyapı olarak WordPress/WooCommerce kullanmaktayız.

Size ürünlerinizi listeleyip satabileceğiniz anahtar teslim bir e-ticaret sitesi kuruyoruz, yapmanız gereken sadece firmanızın bilgilerini ve ürünlerinizi bize göndermek hemen e-ticaret siteniz hazır.

E-ticaret sitenizin altyapısı WordPress olacaktır, ürünleri girmek, düzenlemek oldukça basittir, ödeme altyapısı için tüm seçenekleri kullanabiliriz(prosedür ve yasal konular size aittir) isterseniz sistemi ürünleri sadece listeleme seçeneği ile sadece kapıda ödeme ve havale seçeneği ile de kullanabilirsiniz.

Hizmet içeriğinde sitenin teması, tasarımı dahil değildir ancak sizin hazır tasarımınız varsa bunu ücretsiz olarak WordPress teması haline getirip e-ticaret sitesi için kullanabiliriz. SEO ayarları ve hız optimizasyonu da ücretsizdir.

E-ticaret sitesi hizmetin fiyatı 500USD’dir.

Bana aşağıdaki seçeneklerden herhangi biriyle ulaşabilirsiniz:

volkan@volkanyilmaz.com.tr

wolkanca.com’da E-ticaret sitesi veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, E-ticaret sitesi için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.