Kategoriler
Tech

Youtube Hikayeler kapanıyor 26 Haziran 2023 tarihinden itibaren yeni hikaye oluşturma seçeneği kullanılamayacak. 26 Haziran’da paylaşılan hikayeler, 7 gün sonra silinecek.

YouTube, kullanıcılar ve içerik üreticileri tarafından neredeyse unutulmuş olan “Hikâyeler / Stories” özelliğini sonlandırıyor, 26 Haziran tarihinde hikayeler özelliğini Youtube platformundan kaldıracak.

Kategoriler
Genel

Hikaye özelliği Twitter’a da geldi Hikayeler/Stories özelliği olmayan tek büyük sosyal medya uygulaması olan Twitter’da da artık bu özellik var, Fleets.

Twitter bugün “Fleets” aka – Hikayeler/stories kendi versiyonunu kullanıma alacağını duyurdu.

Kategoriler
Genel

Linkedln’e de story özelliği geldi Linkedln’e popüler Instagram özelliği geliyor. Linkedln, popüler sosyal ağlarda yer alan yukarı kaydırma/stroy(hikayeler) özelliğine kavuşuyor.

Linkedin diğer popüler sosyal medya uygulamaları gibi başta Instagram ve Facebook, Whatsapp, Youtube gibi Story yani hikayeler özelliğini başltattı.

Kategoriler
Genel

Instagram Stroryleri Gizli İzlemek ve İndirmek Instagram Hikayelerini Gizli İzlemeyi Sağlayan Girişim: Stories Watch. Instagram dünyada en çok kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında yer alıyor. Instagram açıkladığı 2019 raporunda Türkiye 34 milyon kullanıcı ile dikkat çekiyor. Instagram’daki bu kullanıcı sayısıyla ülkemiz dünyada en fazla Instagram kullanıcısına sahip 6. ülke. Platforma sürekli yeni özellikler ekleyen Instagram kullanıcıların daha fazla zaman geçirmeleri için fırsat sunuyor.

Instagram’da kişilerin hikayelerine(Story) baktığınız zaman kişiler sizin Instagram hikayesine baktığınızı görmekte. Instagram’da bir kişinin hikayesini gizli izlemenin yolları var bunlardan bir tanesi Stories Watch www.storieswatch.com

Stories Watch aynı zamanda Instagram hikayelerini indirmek için de kullanılabilir.