Kategoriler
Genel

Linkedln’e de story özelliği geldi

Linkedln’e popüler Instagram özelliği geliyor. Linkedln, popüler sosyal ağlarda yer alan yukarı kaydırma/stroy(hikayeler) özelliğine kavuşuyor.

Linkedin diğer popüler sosyal medya uygulamaları gibi başta Instagram ve Facebook, Whatsapp, Youtube gibi Story yani hikayeler özelliğini başltattı.

Linkedin’in bu yeni güncellemesi henüz tüm dünyada tüm kullanıcılar için yayınlanmamış(bazı ülkelerde aktif) olsa da bazı kullanıcılar bunu kullanmaya başladı, ekran görüntülerini ve Linkedin Stroy hakkında bilgilere şu sayfadan bakabilirsiniz.

Tüm haber:

200 ülke ve bölgede yaklaşık 680 milyon üyeye sahip profesyonel ağı LinkedIn, yeni özellikleriyle profesyonel kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor. Platform, Instagram’da en çok kullanılan özelliklerden biri olan yukarı kaydırma özelliğine kavuşuyor.

Linkedln’e de yukarı kaydırma özelliği geliyor
LinkedIn, iş arayanlar için online bir platform olarak yola çıksa da, hızlıca bunun çok ötesine geçti ve birçok amaca hizmet eden çok yönlü bir platform haline geldi. Çoğu sosyal medya platformu gibi, LinkedIn de dinamik olmaya özen gösteriyor ve hem bireysel kullanıcılarına hem de üyesi olan şirketlere getirdiği yeni özelliklerle farklı fırsatlar sunmaya devam ediyor. Sosyal medya platformlarında yoğun olarak kullanılan özellik için Linkedln de adım attı. Paylaşılan bilgiye göre platform, yukarı kaydırma özelliğini test etmeye başladı.

Alessandro Paluzzi kullanıcısının keşfettiği kadarıyla, LinkedIn’e gelecek kaydırma özelliğine ek olarak bu kişilerin bir bağlantıya gitmek için yukarı kaydırmalarına olanak tanıyan yeni bir özellik ortaya çıkıyor. Test aşamasında olan özelliğin detaylarının önümüzdeki günlerde paylaşılması bekleniyor.