Kategoriler
SEO

Redirectinator: URL Yönlendirmeleri takip aracı Redirectinator, SEO Yönlendirmeleri ve Takibi İçin Google Sheet Dokümanı ,Jeff Louella - The Tech SEO

Redirectinator isimli Google Sheet dokümanı URL’lerin yönlendirmelerini takip edip puanlayabiliyor, formül çok basit.

Kategoriler
SEO

follow.it kullanımı follow.it hakkında, nedir, nasıl kullanılır ve ne işe yarar vs.

follow.it eğer bir blog/vlog sahibi iseniz yayınlarınızı e-posta ile takip etmeleri için kullanıcılara aracılık yapan ve veya sadece okuyucu iseniz istediğiniz türde veya istediğiniz sitelerden içerikleri e-posta ile veya RSS Feed ile takip edebileceğiniz harika bir uygulama.

Kategoriler
SEO

SEO öğrenmek için yol haritası Web developerların, tasarımcıların ve aslında web ile ilgili iş yapan herkesin öğrenmesi gerkeen bir skill(beceri) olan SEO. Öğrenmek için kaynakları iyi seçmelisiniz, güncel ve güvenilir olmalılar, bu noktada Aleyda Solis’in hazırlamış olduğu Learningseo.io SEO öğrenimi için gerçekten harika. Ücretsiz SEO kaynakları ile oluşturulmuş bir SEO öğrenimi yol haritasına learningseo.io adresinden ulaşabilirsiniz. Hem en baştan SEO […]

Web developerların, tasarımcıların ve aslında web ile ilgili iş yapan herkesin öğrenmesi gerkeen bir skill(beceri) olan SEO. Öğrenmek için kaynakları iyi seçmelisiniz, güncel ve güvenilir olmalılar, bu noktada Aleyda Solis’in hazırlamış olduğu Learningseo.io SEO öğrenimi için gerçekten harika.

Ücretsiz SEO kaynakları ile oluşturulmuş bir SEO öğrenimi yol haritasına learningseo.io adresinden ulaşabilirsiniz.

Hem en baştan SEO öğrenmek hem de SEO becerilerinizi geliştirmek için harika bir site ve yol haritası.

Aleyda Solis 👩🏻‍💻: https://twitter.com/aleyda

Kategoriler
SEO

Google Search Console Adres Değişikliği Aracı Websitenizin adresini değiştirdiğinizde kullanmanız gereken bir araç.

Eğer websitenizin adresini(alan adı/domain) değiştirirseniz yani volkanyilmaz.com.tr –> wolkanca.com yaptınız örneğin; ilk yapmanız gereken şey eski alan adımı yeni alan adına 301 ile yönlendirmektir.

Kategoriler
SEO

Arama motorlarına site haritası gönderme yöntemleri Google ve Bing arama motoruna websitenizin site haritasını birkaç farklı gönderme yöntemi.

Websitenizin site haritasını göndermek ve websitenizin aramadaki durumunu görüntülemek için en iyi yol arama motorunun webmaster aracını kullanmaktır. Fakat tek yol bu değil.

Kategoriler
SEO

En iyi 12 SEO aracı (2020) 2020 yılı itibariyle güncel en iyi SEO araçlarını listeledik.

Bir SEO yöneticisi veya bu web sitenizin SEO noktasında durumunu bilmek, ölçmek istiyorsanız aşağıdaki araçlardan faydalanabilirsiniz.