Kategoriler
Genel

İnternette gördüklerinizin kontrolünü nasıl geri alırsınız? Sosyal medya algoritmaları bize bizim görmek istediklerimizi değil, onların görmemizi istediklerini gösteriyor. Ama bir alternatif var.

Sosyal medya algoritmaları bize bizim görmek istediklerimizi değil, onların görmemizi istediklerini gösteriyor. Ama bir alternatif var.

Kategoriler
SEO

follow.it kullanımı follow.it hakkında, nedir, nasıl kullanılır ve ne işe yarar vs.

follow.it eğer bir blog/vlog sahibi iseniz yayınlarınızı e-posta ile takip etmeleri için kullanıcılara aracılık yapan ve veya sadece okuyucu iseniz istediğiniz türde veya istediğiniz sitelerden içerikleri e-posta ile veya RSS Feed ile takip edebileceğiniz harika bir uygulama.

Kategoriler
SEO

FeedBurner’da yapılacak değişiklikler Hala benim gibi kullananlar varsa Feedburner’da bazı değişiklikler yapılacağı açıklandı.

FeedBurner blogların yükselme döneminde(2004) hizmet vermeye başlayan ve 2007 yılında Google tarafından satın alınıp bugüne kadar kesintisiz hizmet vermeye devam eden bir RSS Feed yönetimi sistemi.

Kategoriler
WordPress

Boost your WordPress Feed 🚀 Boost your WordPress Feed eklentisi. SEO için faydalıdır!

Standart WordPress RSS feedlerini bir tık geliştirmek için bu hazırladığım eklentiyi veya temanızda fonksiyonu kullanabilirsiniz.