Kategoriler
Geyik Ivır zıvır

Yılbaşında napıyorsun?

Blogger resimler, videolar, oyunlar, izle, oyna, seyretYılbaşında napıyorsun diye bir soru ile karşılaşıyorsanız bu soru öyle boş bir soru değildir, zarftır. Ama neyin zarfıdır işte orasını iyice incik cincik etmek lazım ki sonradan pişman olmayalım.

Soruyu soran karşı cinsten biriyse şayet hemen ertesi gün kendinize veya ona kırmızı iç çamaşırı alın zira ben boşum hadi seks yaparak girelim yılbaşına demek istedi o.

Soruyu soran patronunuzsa büyük ihtimalle işler var ve tatili uzatmak istemiyor, ona yurtdışı veya şehir dışı planlarınızı anlatın ümidini kessin.

Yılbaşında napyorsun? Ben boşum NAH yapabiliriz. Şaka bir yana şu löplöpçülerin yılbaşında ne yapacaklarını azçok tahmin edebiliyorum kendilerine imrendim en son Selanik löplöplemelerini anlatmışlar.

Eski wolkanca.com’da Yılbaşında napıyorsun? veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Yılbaşında napıyorsun? için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Yılbaşında napıyorsun?için 4 yanıt

ya ya patlatmışım doğan. link filan mı lazım ne lazım 🙂 çakallarla dans vizyonda.

kirmizi don alacam kendime 😀 kendi kendimi mutlu etmek icin 😀
bu yilbasinda yine yalniziiim 😀 üühüüüü 😀

aynen aynen kırmızı laptop alacam bende herhalde du bakalım.