Kategoriler
Genel

Geri sayım 2020 Chrome uzantısı çıktı

2022 geri sayım Chrome Extensions ile yılbaşına ne kadar gün, saat, dakika, saniye kalmış görebilirsiniz.

Daha önce geri sayım için uygulaması örneği oluştururken anlattığım kodları Chrome eklentisi haline getirerek Google Chrome Web Mağazasına ekledim şu an kullanabilirsiniz.

Bu Chrome uzantısı sadece sizin zaman diliminize göre 2022 yılbaşı yani 2022-01-01-01:00:00 zamanına kalan zamanı hesaplayıp ne kadar kaldığını gösteriyor, dilerseniz kullanabilirsiniz: https://chrome.google.com/webstore/detail/2022-new-year-countdown/kkecmgflhigjpmhdacmejnkhecomehif

countdown-app.glitch.me
Europe – The Final Countdown (Official Video)

Eklenti konusunda varsa istekleriniz ve yorumlarınızı beklerim, ayrıca Twitter’dan hala takip etmediğiniz görüyorum, lütfen @wolkanca.

wolkanca.com’da Geri sayım 2020 Chrome uzantısı çıktı veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Geri sayım 2020 Chrome uzantısı çıktı için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.