Kategoriler
Geyik

Kedi televizyona bakmıyor, bildiğin izliyor

Videoyu Melankolia Müzik'in resmi blogundan gördüm. Videoyu Kolera gerçek ismiyle Esen Özyavuz şu sayfada tavsiye etmiş. Videodaki kedi, bir ev sakini kadar normal davranıyor 🙂 Bu tür hayvanların böyle davranışlarını La Fonten’di sanırım onun kitabında, Walt Disney filmlerinde görmüşüzdür ama bu gerçek, bir de konuşsa tamam.

https://www.youtube.com/watch?v=n1Xl4ITbLRQ

Eski wolkanca.com’da Kedi televizyona bakmıyor, bildiğin izliyor veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Kedi televizyona bakmıyor, bildiğin izliyor için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

kedi güzelde, o kadar yorum var videonun altında, bir bizim türkler küfredecek malzeme çıkarıyorlar, bu videodan bile yuh. bide youtube'a türkçe dil desteği bekliyoruz, bu kafayla nah alırız, zaten her gün bir mahkemeden kapatma kararı çıkıyor.

bu kedi babaanneme benziyor. birde patlamış mısırlar nerde kaldı yahu dese tam o.

yada sıyırmış 😀

muhteşem.bir zamanalar benim ölen kedimde izlerdi ama sadece çizgi film 🙂