Kategoriler
Geyik

Etek altı görüntüleri: bölüm 2

Etek altı görüntüleri (: Ey benim Google da etek altı görüntüsü arayarak bu bloga gelmiş dostum, sen mini etekli hatunların eteğinin altına bakma arzusuyla yanarken, şurada sana muzlupasta’nın kategorisinde yazdığı lunaparkta ki balerinin metal eteğinin paslı altını gösterdiğim için çok üzgünüm.
Alın size bir etek altı daha, bu etek altı görüntüsünü Google da etek altı görüntüsü arayanlara adıyorum, doya doya baksınlar, bir sürü etek var bu fotoğrafta;
etek altı

Bir blog atasözü olsun bu da;

“Google da seks, sex, etek altı, diye arama yapanların sırtından para kazanmak sevaptır, bu parayı sokakta mendil satan kız çocuğana vermek duble sevaptır”

İkinci

"google da seks, sex, etek altı, diye arama yapanların sırtından para kazanmak sevaptır, bu parayı sokakta mendil satan kız çocuğana vermek duble sevaptır"

harikasın ne denebilirki 🙂

eda ablacim işlemiş bu etekleri de çok güzel görünüyor 🙂 😛 😀

bu bloga sadece google da mustehcen goruntuler arayanlar geliyor gibi yazmıssınız. ben rss ile takip ediyorum. gocunacağım bir yaram yok ama bu hitap biraz ironik değil mi sizce? uslubunuzu sorgulamıyorum ama kafama takıldı birden.

gerçekten komik etekte sarı kırmızıya agırlık vermişsin daha komik olmuş bu ince mesajı g.s arkadaşlara hitab ediyorum

ben de yazıyı blogkazanı'ında görüm. yazı tutumuş zaten. blog.wolkanca'nın en çok ziyaret edilen sayfalarından biri bu sayfa. stratejik bir yazı yani 🙂 helal volkan abi 😀 . kız msnleri, bacak resimleri gibi yazılarda bekliyoruz 🙂