Kategoriler
Kültür Sanat

Öykü ve Berk yeni klibi Leyla isimli şarkıya çekti

Evlerinin önü boyalı direk şarkısını farrklı yorumlayarak internet de popüler olan ve daha sonra Kısmet isimli albüm çıkartan Öykü ve Berk kardeşler ikinci kliplerini Leyla isimli şarkıya çekti.

Bu yeni klip de Öykü’den çok Berk’in daha ön planda olduğunu görüyoruz, şarkıda da zaten Öykü’nün seslendirdiği bölümler çok az.
Klibi interette öykü ve berk leyla klip diye aratırsanız izleyebilirsiniz (:

Ben burada izledim.

Haberi de Gecce’den aldım.

BU TOPRAKLARIN MÜZİĞİNİ YAPAN İKİZ KARDEŞLER ÖYKÜ VE BERK MÜZİK YOLCULUKLARINA YENİ ALBÜMLERİYLE DEVAM EDİYOR.
Müzik marketlerde yerini alacak ‘Kısmet’ albümünün yeni video klibi ‘Leyla’ yakında müzik kanallarında ve internette yayınlanacak.
Akdeniz ve Arap müziğinin etkilerini taşıyan ilk albümleri Kısmet ile bu yılın en çok satan albümlerinden birine sahip olan ikili, yaz boyunca TRT’de her Cuma geccesi müzikseverler ile buluşacak.
Hüzünlü ve coşkulu müzikleriyle dinleyiciyi sımsıkı saran Öykü ve Berk’in başarılarında, olağandışı uyumlarının ve kimseye benzemeden yakaladıkları orijinal tınının büyük bir etkisi var.

öykü ve berk yeni klip leyla

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Öykü ve Berk yeni klibi Leyla isimli şarkıya çekti başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

kadının gülüşü sinirlerime dokunuo.yeter bıraksınlar müziği artık. öykü ve berk kardeşler artık birer ispanyol ajanıdır.

yav bir önceki söylediklerinin ibrahim tatlises versiyonu var..adamı sevmesem bile bunların söylediğinden çok çok daha iyi olduğuna iddiaya girerim. valla ne diyim her gün türkülerin felan orjinalliği bozuluyor. belki biz görmesekte çocuklarımız felan eski bir türkünün sözlerini salsayla felan görebilir. herşeyin orjinali güzeldir tez elden anlarlar bunu umarım. millet olarak suyunu çıkarmaya üstümüze yok..

ya arkadaslar bazı seylerı ne kadar cok bılıyorsunuz acaba hangınız kac kere flemenko dınledınız yada hıc dınledınız mı bence muhtesem flemenko yapıyorlar tskrlr…

ben öykü berk hastasıyım ben onları çok seviyorum ve şarkılarınıda seviyorum. su adlı arkadaşımız haklı siz çokmu flemenko dinledinizde öykü berkhakkında bu tür yorumlar yapıyonuz ben ce ikiside müthiş.
ben ce su arkadaşımız hariç hepiniz öykü berk i kıskandığınız için böyle yorum lar yapıyonuz.
misal ekobio adlı arkadaşımız madem ki gülüşü sinirlerini bozuyo sen de dinleme ben ce sen kesin böye dediğin halde dinliyorsundurda.
fotomuhabiri mesala kendini çok beğen mişin teki bunu söyle başka bişey söylemem hoşki busitede sadece öykü berke yorum yapılır ama su arkadaşmız hariç hepsinin söylediği zoruma gidiyo

ben gizli hayran size tapıyorum yeni şarkınız süper berk abi mühteşem çok dinliyorum ezberledim artık çok iyi

bence çok gsel eyler yapıolaresmen yeni bir model buldular kırk yıllık şarkıyı kimse dinlemezkennn öykü ile berk türkiyeye zevkle dinletti(evlerinin önü boyalı direk mesela)yeni tarzlar bence harikalar

sevmeeyen arkadaşlar sevmiosanız onların sitesine girip yorum yapmayınnnnnn lütfennnn unutmayın k hayatta herşey mükemmel değildir tıpkı sizinde mükemmel olmadıgınız gibiii ama öykü ile berkkk bir mükemmellll