Kategoriler
Multimedia

Tesadüf sonucu ortaya çıkan yiyecekler

Cips: 1853’te, New York’ta Moon Lake restoranında, Cornelius Vanderbilt adlı tantanacı bir müşteri, kalın kesildiği için kızarmış patateslerini mutfağa geri gönderdi. Şef, George Crum, daha ince kesilmiş ikinci partiyi gönderdi ama bunu da beğendiremedi. İnadım inat kabilinden çıkan şef, patatesleri kağıt kalınlığında kesip çılgınca kızarttı ve “al sana patates” der gibisinden müşteriye gönderdi. Vanderbilt ve […]

Kategoriler
Teknoloji

Football Manager ın Türkçe olmasına yardım etmek ister misiniz?

Football Manager’ın Türkçe olmasına yardım etmek ister misiniz? O halde oyunu orijinal alacağını beyan eden 10.000 kişi arasında yer alın ve bu müthiş olayın gerçekleşmesini sağlayın.

Kategoriler
Medya

Türkiye çeyrek finalde elendi

Maalesef Yunanistan karşısında uzatmalarda yenildik. Maçın başlarında geri düşmemize rağmen iyi oyunumuzla uzatmalara 65-65 girdik. Dikkatinizi çekmek istiyorum hakemlerin büyük yardımıyla Yunanistan 76-74 kazandı. Maç sırasında faullerimizin verilmemesi ve uzatmaların son zamanlarında yunan takımının süresi dolmasına rağmen hakemlerin yardımıyla 4 sn verilmesi ile Yunanistan 3 sayı attı ve tüm Türklerin tepkisini çekti. Ama yapacak bir […]

Kategoriler
Teknoloji

Pes 2010: 22 Ekimde sahalarda

Konami, PES 2010 un PlayStation3, Xbox 360, PC-DVD ve cep telefonları için 22 Ekim, PlayStation2 ve PSP (PlayStation Portable) için 5 Kasım ve Wii için 19 Kasım’da piyasada olacağını duyurdu.

Kategoriler
Teknoloji

iPhone 3GS nin fiyatı belli oldu

Çağatay Abi nin istediği iPhone 3GS’in turkcell fiyatı belli olmuş. Turkcell, iPhone’un üçüncü nesil 3GS modelini 719 Euro’dan başlayan fiyatlarla 28 Ağustos’ta satışa sunucak ama bir tanede Çağatay Abi’ye gönderseler ne güzel olur.

Kategoriler
Medya

Süper Kupa sahibini buluyor

İspanya’nın Barcelona ile Ukrayna’nın Shakhtar Donetsk takımları arasında 28 Ağustos Cuma günü yapılacak. Monaco’daki 2. Louis Stadı’nda oynanacak maçı Belçika Futbol Federasyonu’ndan Frank De Bleeckere yönetecek.

Kategoriler
Kültür Sanat

Yeni çekilen Türk filmleri

Bu dönemde Türk sineması bir hayli hareketli.Cem Yılmazın “Yahşi Batısı”, Ata Demirer’in “Eyvah Eyvah” filmi yine Recep İvedik 3 çekimlerinin başlayacağı söylenmekte.Bu sene Türk filmlerinin çokluğu göze çarpıyor.En dikkat çekici filmleri yazmak istedim.

Kategoriler
Blog

WordPress 2.8.4 çıktı

WordPress 2.8.3 sürümünde bazı hattalar olması sebebiyle WordPress 2.8.4 versionu çıkarıldı . Sevinelim mi üzülelim mi bilmiyorum WordPress kullanıcıları WordPress 2.8.3 güncelleme yapmışken şimdi WordPress 2.8.4 çıkaması WordPress kullanıcılarını kara kara düşündürüyor.

Kategoriler
Teknoloji

Pes mi Fifa mı?

Aklıma takılan bir soruyu paylaşmak istiyorum. Pes ve Fifa dünya’nın en çok oynanan spor oyunları. Yılların oyunu olan Fifa ve gönlümüzün sultanı ise Pes. Sizce hangisi bir numara?

Kategoriler
Medya

Kainat güzeli belli oldu

Bahamalar’da gerçekleştirilen güzellik yarışmasında birinci yine Vemezuela’dan oldu. Türkiye’yi temsil eden Senem Kuyucuoğlu dereceye giremedi. Belçika adına yarışan Zeynep Sever ise ilk 15’e kaldı.