Kategoriler
Ivır zıvır

Windows Vista Service Pack1 Türkçe çıktı

Microsoft Vista Service Pack1 (SP1) Tükrçe ve diğer tüm dillerde dün itibarı ile çıktı. Ufak tefek performans değişikilikleri gözlemledim, Vista kullanıcısı iseniz hemen indirip kurmanızı öneririm.

Yarından itibaren sanırsam Windows Update'e düşecektir, şu anda Windows Update servisinde görünmüyor.

İndirmek için [via]

Vindows Vista Service Pack1

Windows Vista Service Pack 1 (SP1), müşterilerimizin görüşleri doğrultusunda hazırlanmış bir Windows Vista güncelleştirmesidir. Daha önce yayımlanan güncelleştirmelere ek olarak, SP1, belirli güvenilirlik, performans ve uyumluluk sorunlarını çözmeye, yeni donanım türlerini desteklemeye ve gelişmekte olan birçok standart için destek sağlamaya odaklanmış değişiklikler içerecektir. SP1, BT yöneticilerinin Windows Vista’yı dağıtmasını ve yönetmesini kolaylaştırmaya da devam edecektir. Windows Vista Service Pack 1 Tüm Dillerde Tek Başına Yükleme sürümü herhangi bir dil sürümü üzerine yüklenebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=sPv8PPl7ANU

Eski wolkanca.com’da Windows Vista Service Pack1 Türkçe çıktı veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Windows Vista Service Pack1 Türkçe çıktı için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.