Kategoriler
Internet Ivır zıvır Multimedia

Volkan nerelerdesin diyenlere cevap

Msn Messengerda yazıp cevap alamayan, naber nassın diye mail gönderip cevap alamayan arkadaşlar vs. millet ben buralardayım bir şey olduğu yok sadece işlerimin yoğunluğu nedeni ile vaktimi çok tasaruflu ve verimli kullanmam gerekiyor dolayısıyla mesajlarınıza ve maillerinize cevap yazamayabiliryorum eğer çok önemli bir şey değilse.
Ofline!

Şimdi bazı arkadaşlar bana çok kızıyorlar ve kırılıyorlar, ben onlarla ilgilenmeyi çok isterdim ama malesef hayat şartları çok kötü, hele benim gibi kimsesiz gariban bir adamsanız dahada zor inanın. Arkadaşlara bunları söylediğimde beni anlamıyorlar ya da anlamazlıktan geliyorlar bilemiyorum orasını ama üzülüyorum çünkü sanıyorlarki ben onları artık istemiyorum, önemsemiyorum lakin yok öyle bir şey. Mesela ben bilgisayarımın başındayım şu anda ve kısacık vaktimde bloguma bir girdi eklemeye çalışıyorum şu anda messenger açık ve ileti yağmuru var, hepsi sanıyori ben onlara cevap yazmıyorum başkası ile msn de muhabbet ediyorum. Msn Messenger dan nefret ediyorum hatta şu internet sayesinde kolaylaşan anlık, kolay iletişimden nefret ediyorum çünkü bilgisayarda insanlar karşı taraftaki insanı bir bilgisayar programı yerine koyuyor, örneğin bana bir sey yazmis hemen cevap bekliyor yahu bu anlik iletişim ve yazili iletişim denen şey konuşmak gibi değil abi, sen yazarsin mesajini cevabi hemen gelmek zorunda değil bekleyebilirsin biraz cevap hemen gelmedi diye bu onun seni önemsemediği anlamına gelmez. Eğer insan değil bir bilgisayar programı olsaydım sizin isteğinizi yerine getirebilirdim arkadaşlar ama malesef evet malesefki 🙂 ben de bir insanım ve iki elim iki gözüm falan var yani, lütfen böyle yapmayın bana yahu, bakın delirdim burada kafayı yemek üzere bir yerlerdeyim bloguma yazdıklarıma bak kocaaaa wolkanca bloguna (aslında bunu Lan Blog'a yazmam gerekirdi ama çok okumasını istediğim için buraya yazmak daha mantıklı geldi).
Çok çok çok seviyorum sizi dostlarım benim ne olur insafa gelin şu Volkan'a acıyın, yapmayın böyle tripler bana. Eğer vaktimin tamamını sohbet muhabbetle geçirseydim şu an bu girdiyi yazamayacaktım yani aklımdakiler uçup gidecekti üretemeyecektim. Benim internette üretkenliğimi baltalayan en büyük düşman şu Msn Messenger vb. anlık ileitşim araçları sonunda yemin edecem artık kullanmayacam eğer bu şekilde tepkiler devam ederse bana. Diyecemki arkadaş konuşmak isteyen telefon etsin aha telefon numaram +90000 000 00 00 aha mail adresim wolkanca(at)wolkanca.com aha iletişim formu. Bu arada arkadaşlar Msn Messenger listenize benim adresimi eklemeyin artık çünkü kabul edemiyorum yer kalmamış. 3 farklı Msn Messenger hesabı kullanmama reğmen yetiştiremmiyorum yakında sekreter tutmak zorunda kalacağım galiba 🙂 Ben çok insan canlısı bir adamım, insanları kırmaktan hoşlanmam eğer gün içersinde birinin kalbini kırarsan o gece uyku tutmaz tanıyanlar ilir bunu o yüzden bu yazıyı yazıyorum yoksa neden yazayım değilmi ama.

Eski wolkanca.com’da Volkan nerelerdesin diyenlere cevap veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Volkan nerelerdesin diyenlere cevap için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.