Üstteki Özcan, alttaki Seda!

Reyting uğruna “sanatın(!)” bokunu çıkardılar.

https://www.youtube.com/watch?v=NFeNIjE8yNc


Son kasetinin tanıtımı için Kanal D’ye çıkan Özcan Deniz, Seda Sayan’ı canlı yayında yere yatırdı. Özcan Deniz, -“Vatan ve millet için öpücem bu kadını, görürsünüz” deyip, Sayan’ı dudaklarından öptü… Özcan Deniz bunu kasetinin reklamı için yaptı… Seda Sayan'ın derdi de programının reytingiydi… Ancak onları izleyen seyircilerin “bir daha, bir daha” tezahüratlarını anlamak mümkün olmadı. Sonrasında yaşanan diyalogda garipti;

  • Seda Sayan: -“A bunlara bak bir daha diyorlar. Bir yerlerim göründü mü?”
  • Özcan Deniz: -Öpmedim elimi koydum
  • Seda Sayan: -Bak bu kadar kudurursan böyle olur sonunda.
WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Üstteki Özcan, alttaki Seda!için 26 yanıt

"sanat" kelimesi çok lüks olmuş aslında. soytarılık sanatı desek, onunda sanatı olurmu bilmiyorum.! hadi müzik ve ses sanatçısı diyelim bunlara, manzara çok aşikar değilmi?

bu yaptıkları şey ile sanatın uzaktan yakından ilgisi yok, ama biz oyunculuk sanatı yapıcaz erotik filmlerde oynamak istiyoruz diyorlarsa o olabilir..

ikiside sanatcı hiç olmadılar sadece şarkı söyleyen birer şarkıcı idiler ve hala öyleler sanatçı diyerek sanat'ın ve sanatcının hakkını yemeyin lütfen.

niteliksiz bir sanatçıysan ses bakımından 🙂 ya dizi ya program iki seçeneğin var…sonuç olaark daha çok oytarılık göreceğiz…topluma örnek olanlardan 🙂 )ehehehe

güzel bir show du özcanı da sedayı da kutluyorum. kıskandım valla sedayı.. kasetinin satması için bu tür şeylere ihtiyacı yok özcanın, o zaten her programı çıkan biri değil meyve veren ağaç taşlanır kıskanılır misali ;sedanın da reytinglere zaten ihtiyacı yok çok izlenen bir sabah programı.. tabi insanların ağzı yokki büzesin…

yav bunlara sanatın denmez ki bunlar şarkıcı sanatçı bambaşka kişilik demek sanatçı böyleşeylerle uğraşmaz ancak şarkıcı böyle şeylerle uğraşır
şuna sarkıcı arkadaşlar bk çıkaradı desek çok makbule geçer zaten bunların albümleri satılıyormu ki millet evine internet alıyor bol bol korsan mp3 dinliyor

bir kere bunlar sanat değil show yapıyor. ülkemizde onca tuhaf ve saçma şeyler varken bunlar bana normal geliyor. sanatçı değilller evet. benim gözümde sanatı ondan bundan beste alıp şarkı söyleyen değil kendi şarkılarını kendi yazıp çıkandır..
ben beğendim özcanı sevdiğim için o hareketi üzülme sultancım nolur 🙁

zaten sanatçı değillerdi.
sanat ; sanatçısı ölsede ölmeyecek, sevgi duyulmasada en azından saygı duyulacak eser
örnek sanatçılar ; mimar sinan, zeki müren
peki kendine sanatçı diyenler kim?
sanatçıya duyulan sevgiyi paraya çevirmek isteyenler.
sanatçı esere benzer eserin yapılmasını ister. çünkü menfaat milletedir.
kendine sanatçı diyen istemez. çünkü menfaat sadece kendisinedir.
hiç benzeşmeyen iki ayrı kişilik.
mehmet akif sanatçıdır, istiklal marşını yazması karşılığında hak ettiği (galiba 500 lira) ödülü kabul etmemiştir. çok fark var.
bunlar kadını para ile kıymet biçilen hale getiriyorlar… meta

sizler her seye dar kafadan bakmayı evn insanlarsınız.bir kere seda sayan neysede özcan dneiz bu ulkenin gercekten saygıdger bir insanın. tamam hos goruntuler değil yapılmaması gerekişrdi ama yapılmıs bitmiş. bu hareketi gidipte olum kalım meselesi haline getirmeyehiç gerek yok.heleki sanata bu kadar değer vermiş bir adama sen sarkıcı değildin soytarı derseniz. bu ayaıptır gunahtır.bir sanatcının degrinin bilinmesi için illa olmesi mi gerekir.lutfen o insanlara saygı duyun.

millet ahlak derdinde, kızlar özcan derdinde… yazık… "özcan! müthiş şahsiyet! beni de öyle öp!" diye bağırışan kızları görür gibi oluyorum ve midem kalkıyor… yine "dar kafadan" baktım ama, mazur görsün artık arkadaş…

la millet adamın kafasını bozmayın. la hala sanatçı diyorsunuz.
ancak şarkıcı pis pornolarıyla çıplak görüntüleriyle poz verir, şarkıcı o barsenin bu bar benim hesabı yerlerde görünür maksat popülerliği artırmak için, şarkıcı gazeteler yok sevgilisiyle yakalandı, manşetleriye selülüt görüntüleriyle çıkar.
peki sanatçı?
sanatçı yaptığı müzikle anılır. magazinle anılmaz.
yaptığı eserlerle sevilir ;kimse sanatçıyı unutmaz o zaten verdikleriyle gönülleri bir bütün olarak toplamıştır.
onun reklama ihtiyacı yoktur barlarda hayat geçirmez. reklam yapmak için.. sanatçı sadece kenidini kendi yapanlarla birlikte olur. simdi soruyorum hala sanatçı diyen var mı? bu kişilere varsa eğer sanatçı ve şarkıcıyı ayıramıyordur. yazıklar olsun böyle diyene.

efendiler, internette de bunu yayınlayıp çorbaya girmek gibi bir derdinizin olduğunu seziyorum. umarım yanılıyorumdur, yok yamuluyorsam düzeltin.

@ neslihan

televizyonun karşısına geçip bunları yapıyorlarsa eğer ben bunların sanatına saygı duymak zorunda değilim..hele hele bu kişiler seda sayan ve özcan deniz'se..

seda abla özcan denizle çok yakışıyor.ikisinide çok seviyorum. çok tatlı bir yakınlaşma.seda abla seni çok seviyorum.başarılarının devamını dilerim.

ya bence millet çok aşırı abartıyorsunuz, ne var sanki naptılarki?
sanatçılar eğleniyorlar eğlendiriyorlar ne var yani amaaaaan biz türk milleti hala bu kafada olabilmemize inanamıyorum valla!!!

aynur sizin sanatçıdan anladığınız şeye ona diyecek sözüm yok. bence bu eğlendirme türü sanatçılara değil soytarılara has.

onların sanatı şarkı söylemek. üst üste çıkıp soytarılık yapmak değil. olsa olsa bu gündemde kalmak için yapılan haraketlerdir sanatla alakası yok.

hııı anladım yani sanatcılar put gibi olmaları gerekiyor ve sadece ve sadece şarkı söylemeleri gerekiyor öylemi?

allah aşkına ya olacak şeymi ya!!

sizde işinizde hiçmi ama hiçmi şakalaşmıyorsunuz?

lütfen dürüst olalım

ayrıyeten sanattan anladığıma emin olabilirsiniz!!

bence abartmayın

valla ne desek bu caımadakı ınsanlara bızler seda sayan yada dıger sosyete hanımlarının yasadıgı hayatı yasak ve onlar gıbı haftada bı sevgılı degıştırsek mazallah adımız orospu olur ama onlar yapınca nedense hanım efendı oluyorlar. allah adını anarken allah korkusu var mı yok mu onu allah bılır ama bu yaptıkları ne sanat nede özle hayat bunlar böle gelmışler bölede gıderler.bız kendımıze mukayyet olalım bnımde bır kızım var ve asla bunlarınkı gıbı bır hayat yasamasını asla dılemıyorum umarım cenebı allahta böyle bır yüz karalıgını ve utancı bıze hiç yaşatmaz.

bencede işin bokunu cıkarmışlar bu arada özcan denizde bu hareketi yaparken terbiyesizlik etmiş!
pislik herif! !!

ne var yaa ne laf ediyorsunuz istediklerini yaparlar seda sayanda benimm aşkim sari meleğim msne avatarimdada onun resmi varr 😀 😀 😀