Kategoriler
Kültür Sanat

Kazım Koyuncu’yu sevgiyle anıyoruz

Gavur, müslüman demezdi, ”kendisi için bir şey istemezdi” yatak ölümü beklemezdi, gitti vadesiz gencecikken, yiğitken, güzelken, incecikken, ÖLÜM, ADIN KALLEŞ OLSUN, ”İnsan yaşadığı yere benzer” derler. Doğrudur karadeniz'in hırçın ve asi çocuğu sanatından, kişiliğinden, duruşundan zerre kadar ödün vermeden, aslan gibi yaşadı, aslan gibi gitti.


27 Haziran 2005’te hayata veda eden Koyuncu’nun sevenleri yarın Artvin'in Hopa ilçesindeki kabri başında toplanarak 33 yaşında hayata veda eden genç müzisyeni anacak.

Ailesinin bu yıl resmi bir anma programı düzenlenmesini istemediğı Koyuncu anısına yapılacak olan bu özel etkinlik 6t1s.com tarafından hazırlandı.

Kazım Koyuncu’yu anma törenine katılmak isteyenler için 27 Haziran saat 09.00’da Trabzon Belediyesi önünden Hopa'ya araç kaldırılacak.

Eski wolkanca.com’da Kazım Koyuncu’yu sevgiyle anıyoruz veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Kazım Koyuncu’yu sevgiyle anıyoruz için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

kazım koyuncu çok iyi bir insandı. allah gani, gani rahmet eylesin böyle güzel videoyu bize izleten wolkancaya çok teşekkür ederim.denizin devrimci çocugu kazım koyuncu.

kazım koyuncu çok iyi bir insandı. allah gani, gani rahmet eylesin böyle güzel videoyu bize izleten wolkancaya çok teşekkür ederim.denizin devrimci çocugu kazım koyuncu.

öbürsü gün konserine gidecektik 2 sene önce bu zamanlar tam konserden 48 saat önce radyoda ölüm haberini aldıydım…

haziranda ölmek zor….

vefat etmeden 2-3 yıl önce kazım koyuncu yu babylon da izleme keyfine mazhar olmuştum.
sanırım hemşinliler gecesiydi..
herkes kendi arasında hemşince konuşuyordu ve aralarında burunları alabildiğince kemerli olmayan tek grup bizimkiydi 🙂
nur içinde yatsın
kendisinden bir de sitem aktarmak isterim sizlere
" bunca yıldır müzik yapıyorum bir türlü sevdiremedim kendimi,bir tv dizisinde birşeyler yaptım sevilmeye başlandım "

kendisiyle çok geç tanışdım bir cafede aa bu çalan şarkıyıda söyleyen kim diye 1 hafta sonra kaybettim ama sadece beden olarak sonrasında şarkılarıyla hep andım anacam eyvallah volkan hatırlattığın için..

''işte gidiyorum'' diye bir şarkısı var ya offf nasıl desem içimde birşeyler parçalanıyor sanki……………. bu kadar genç ölmemeli insanlar,hem de bu kadar güzelken…..

mhb kazım abi severler özellklede canm arkadaşm sultan basınız sag olsun

kısacık yaşantısına çok şeyler sığdırabilmiş kaliteli bir insan ve eşsiz bir sanatçıydı.yattığı yer nur olsun inşallah.

size bir hikayem war;
karadenizin bir yerinde bir erkek çocuk dünyaya gelmiş,bu cocuk dünyaya geldiği anda yağmur yağmaya balamış doğduğu yere. bu bebek büyüyene kadar yağmur devam etmiş hemde durmaksızın. sonra bu bebek büyümüş cocuk olmuş we sokağa cıkmış,ve ne olduysa o zamn olmuş çocuk yağan yağmurun altında ıslanmış…
işte o gündür bırakmaz olmuş kanser çocuğun peşini, tek tek wermiş sewenlerini.ee artık sıra ona gelmiş…aslında hazırmış ama geride bırakacakları onu üzüyormuş… ama ne yaptıysa olmamış yüzündeki tebessümle bırakıp gitmiş herkesi… işte o gündür çernobil yeniden doğmuş

ya aptal aptal siteler açılmasın ya lafa bak kazım kayuncu müslüüman mı bizat kendim kendisinin cenaze sine gittim tabutta trabzon sopro bayrağıyla bide tabutların ustune örtülür ya hani arapça yazılar yazar yasilrenk örtü wardı ya ni bole bir örtüyü ve o güzel arapça yazısını bir hristiyana örtmeyeceğine göre bu adama örtülmüş dü sorunun cevabı bu işde müslüman ) bu kadar :@