Kategoriler
Teknoloji

Uçan otomobil Türkiye de

İlk kez bir uçan otomobil çekilişle sahibini bulacak.

Üyelerine, alışverişlerinde avantajlar kazandıran paro, yeni ve alışık olmadığımız bir kampanya hazırladı.

Alfa Romeo 159 marka bir otomobile binlerce balon bağlayarak uçurmayı hedefleyen paro, projeyi herkesin katılımıyla gerçekleştirmek istiyor.
“Bir otomobili kaç tane balon bağlayarak uçurabiliriz?” sorusuna cevap ararken ortaya çıkan projenin amacı; paronun hazırladığı www.ucanotomobil.com internet sitesini ziyaret edenlerin katılımıyla, her gün siteye kayıt olan kişi sayısı kadar sitedeki Alfa Romeo 159 marka otomobile uçan balon bağlamak.

Yeterli ziyaretçi sayısına ulaşılıp, eklenen balonların sayısı arttıkça uçmaya başlayacak otomobil, 7 Mart 2010 da  Milli Piyango İdaresi'nin denetiminde yapılacak çekilişle sahibini bulacak.

Projeye dahil olup Alfa Romeo 159 un uçuşuna tanık olmak ve uçan bir otomobil kazanma fırsatı elde etmek için www.ucanotomobil.com internet sitesini ziyaret edip, otomobile bir balon bağlamanız yeterli.

Advertorial

Eski wolkanca.com’da Uçan otomobil Türkiye de veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Uçan otomobil Türkiye de için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.