Kategoriler
Teknoloji

Turkcell çalışanları blog.turkcell.com.tr’da blog yazacak

Turkcell çalışanlarının yazacağı TurkcellBlog http://blog.turkcell.com.tr sitesi bugün açıldı.

Turkcell hakkında en yeni ve doğru gelişmeler, bundan böyle Turkcell çalışanlarının oluşturduğu blog.turkcell.com.tr sitesinden alınacak. Blogun kuruluş amacıysa, uzun yıllardır bir kurum kültürü olan şirket içi-dışı bilgi paylaşım sistemiyle Turkcell hakkındaki en güncel bilgileri en doğru platformdan zamanında paylaşma olgusunun günümüzün olmazsa olmaz mecrası sosyal medyaya taşımak ve Turkcell i merak eden erkesle daha samimi ve sıcak bir iletişim ortamı kurabilmek.

Turkcell Blog da ne var?

Turkcell çalışanları Turkcell Çalışanları Profil ve Hayat Tarzı araştırmasının “Sosyal medya kullanım alışkanlıkları” ile ilgili sonuçlar, Turkcell çalışanlarını blog açmak konusunda daha fazla cesaretlendirdi. Çünkü, Turkcell çalışanları iş dışında günde ortalama 1,4 saatlerini internette geçiriyorlardı. Arama motorları dışında en çok Facebook, haber siteleri takip ediliyordu. Çalışanların sadece % 23 ü sosyal paylaşım sitelerine üye değildi. Blog yazarı olan çalışanların % 88 inin blogunun 500 ün üzerinde takipçisi vardı. Böyle bir ortamda “Hadi hep birlikte bir Blog yazalım” demek zaten çekilmiş bir fotoğrafa çerçeve bulmak gibiydi.

Kısaca TurkcellBlog u ziyaret edenler; interneti ve teknolojiyi yaşamlarının bir parçası haline getiren, bilgi paylaşımını, hızı, sosyal ortamları seven Turkcell çalışanlarının bireysel tecrübelerini, işleriyle ve kurumlarıyla olan ilişkilerini, neleri sevdiklerini, sevmediklerini, hatta nelere güldüklerini bulabilecek. “Turkcell de Ne var Ne yok” hepsini buradan takip edebilecek.

Turkcell Blog da ne yok?

Turkcell Blog da, reklam kokan hareketler, gerçek dışı bilgiler, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmuş yazılar, emeğe saygısızlık ve güncel olmayan içerikler ise kesinlikle olmayacak.