Türk Hava Yolları Barcelona futbol takımı reklamı

Türk Hava Yolları Barcelona futbol takımının ana sponsoru oldu, son yıllarda çok prestijli anlaşmalara imza atan, havacılıkta önemli ataklar yapan THY, dünya genelindeki marka bilinirliğini artırmak için yaptığı çalışmalara yeni bir boyut daha kattı.

Türk Hava Yolları Barcelona futbol takımının ana sponsoru oldu

Şu bir gerçek ki eğer benim gibi Avrupa liglerini filan takip eden biriyseniz Türkiye'de ki futbol size halı saha maçından bile zevksiz gelir izleyemezsiniz(sezonda 2-3 maç hariç) hatta halı sha maçı çoğu zaman daha heyecanlı ve çok daha fazla ve güzel pozisyonlu diyebilirim. THY nin Barcelona gibi dünyanın en iyi takımlarından ilk 3 e giren bir futbol takımının ana sponsoru olması muhteşem bir şey.

Real Madrid – Barcelona derbisi ardından Messi, Ibrahimovic, Xavi, Iniesta, Puyol, Victor Valdez ve Pieqe ülkemize geldi ve reklam filmleri çekilmiş, reklam filmlerinin devamları var deniyor. Güzel reklam filmi benim hoşuma gitti e oyuncular milyon dolarlık, dünyanın en değerli oyuncuları olunca insanın hoşuna gidiyor tabii.

Müzikleri Sertap Erener ve Nil Karaibrahimgil yapmış, film çekimleri 6 gün sürmüş, THY nin yeni jeneriği ve mottosu (sloganı) ‘‘We are Turkish Airlines, We are Globally Yours” ve yeni simgesi kırmızı küreleri ilk defa bu reklam filminde kullanmış. Reklam filminin yönetmenliğini İspanyol Marco Grandia, görüntü yönetmenliğini ise Gabor Deak yapmışlar.

Türk Hava Yolları Barcelona futbol takımı reklamı

Bu reklam filmleri tüm dünyada, tüm televizyon kanallarında yayınlanacakmış.

Tabii bazılarımız lan para dışarı gidiyor diyebilir ama bu saçma çünkü adam ol, çakallığa değil işe çalıştır kafanı sen de Barcelona ol al parayı kardeşim ayrıca adamlar dünyayı uçurma derdinde dünya Fenerbahçe yi seyretse keşke.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.