Türk blog yazarları 5. buluşması fotoğrafları

5. geleneksel Türk blog yazarları toplantısına 32 blogcu katılmış, bildiğiniz gibi her ayın ilk cumartesi günü yapılan bu toplantılarda amaç, blog yazarlarını bir araya toplayıp, yeni fikirler, yeni projeler çıkmasını sağlamak ayrıca blog yazarlarının sorunlarını, isteklerini vs. gibi konularda tartışma ortamı sağlamak. Hoş bana kalsa çağıracam Dj arkadaşları döktürecem kurtlarını milletin ama işte bakalım kısmet belki bir parti havasında geçen toplantı olur ilerki zamanlarda.
Tag ve Flickr canavarı olan Mert, daha önceki toplantılarda olduğu gibi bu toplantının fotoğraflarını da Flickr da topladı. Flickr’da fotoğrafları özenle etiketleyip set haline getiren Mert, katılımcı olan arkadaşların bulunduğu fotoğrafları tek tek isimleri ile etiketleyerek harika bir iş yapmış, çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bir önceki yazımda dediğim gibi video blogging in Türkiye'de ki atası Gökçen Karan sayesinde çekilen video görüntüler gomedia.tv adresinde seyretme imkanına da sahibiz. E daha ne istiyorsun blogcu? [via]

Türk blog yazarları toplantısı
Eğer sizde toplantıya katıldınız ve fotoğraf çektiyseniz fotoğrafları Mert'e gönderirseniz sevinirm.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

şaşırdım ya bu ne kadar cıddı bır toplantıymıs boyle ya da resımlerden bana oyle geldı. yahu genc ınsanlarsınız gıtmıs oturmusunuz 🙂 bı de kız sayısı yok denecek kadar az..!

bu arada tesekkurler yorumun ıcın valla ıcmedıgım yemedıgım ne kocakarı ılacı kaldı ne de hap kaldı 😛 bugun daha ıyıyım 😉 paçavra gribi dıyorlar pacavraya donduruyo ınsanı valla 🙂

evet öyleydi ama afyon da olduğu ve hazırlanacak çok fazla vakit olmadığı için ve de çok soğuk olduğu için tüm her şeyi karşılamalarına rağmen gitmedim başka zaman.