Kategoriler
Blog Multimedia

Türk blog yazarları 5. buluşması fotoğrafları

5. geleneksel Türk blog yazarları toplantısına 32 blogcu katılmış, bildiğiniz gibi her ayın ilk cumartesi günü yapılan bu toplantılarda amaç, blog yazarlarını bir araya toplayıp, yeni fikirler, yeni projeler çıkmasını sağlamak ayrıca blog yazarlarının sorunlarını, isteklerini vs. gibi konularda tartışma ortamı sağlamak. Hoş bana kalsa çağıracam Dj arkadaşları döktürecem kurtlarını milletin ama işte bakalım kısmet belki bir parti havasında geçen toplantı olur ilerki zamanlarda.
Tag ve Flickr canavarı olan Mert, daha önceki toplantılarda olduğu gibi bu toplantının fotoğraflarını da Flickr da topladı. Flickr’da fotoğrafları özenle etiketleyip set haline getiren Mert, katılımcı olan arkadaşların bulunduğu fotoğrafları tek tek isimleri ile etiketleyerek harika bir iş yapmış, çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bir önceki yazımda dediğim gibi video blogging in Türkiye'de ki atası Gökçen Karan sayesinde çekilen video görüntüler gomedia.tv adresinde seyretme imkanına da sahibiz. E daha ne istiyorsun blogcu? [via]

Türk blog yazarları toplantısı
Eğer sizde toplantıya katıldınız ve fotoğraf çektiyseniz fotoğrafları Mert'e gönderirseniz sevinirm.

Eski wolkanca.com’da Türk blog yazarları 5. buluşması fotoğrafları veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Türk blog yazarları 5. buluşması fotoğrafları için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

o değilde volkan o çenende ki ne? hahaha (espri yaptım gülüyorum)

şaşırdım ya bu ne kadar cıddı bır toplantıymıs boyle ya da resımlerden bana oyle geldı. yahu genc ınsanlarsınız gıtmıs oturmusunuz 🙂 bı de kız sayısı yok denecek kadar az..!

bu arada tesekkurler yorumun ıcın valla ıcmedıgım yemedıgım ne kocakarı ılacı kaldı ne de hap kaldı 😛 bugun daha ıyıyım 😉 paçavra gribi dıyorlar pacavraya donduruyo ınsanı valla 🙂

ha ha bir ben eksiğim bensiz nasıl yaptılar toplantıyı 😀 neyse büyünce bende olurum inşallah orda

.
cidden bu fotoğrafta güççük emrah gibin çıkmışım (:

sanayici iş adamları gibi çıkmışsınız. puahhhahahaha hakikatten yaww hiç kız yok orda huaaahaha hiç gülesim yoktu 🙂

ben unuttum ve dolayısı ile çok istediğim halde gelmedim toplantının 5. sine 😀
sen de aslında başka bir yere daha davetli değilmiydin volkan?

evet öyleydi ama afyon da olduğu ve hazırlanacak çok fazla vakit olmadığı için ve de çok soğuk olduğu için tüm her şeyi karşılamalarına rağmen gitmedim başka zaman.

hoş olmuş. ankarada olsa idi bende katılmak isterdim. yoksa ankaradaydıda benimmi haberim yoktu 😛