Kategoriler
Genel

Ağzına sağlık @nevsinmengu

Nevşin Mengü’nün karanlık yönü, herkes ayağını denk alsın, hıyarlık hakkınızı başka yerlerde kullanın derim.

o kadar kibar sövmesi, beni benden aldı.

(bkz: evlen benimle)

Şaka bir yana Nevşin’in kim olduğunu, artalanı(bekgiraand)nı, uzun yıllardır hangi mesleği ne şekilde yaptığını vs. hiçbir şeyi bilmeden sırf gerçek haber yaptığı için saldıran organize bir güruh mevcut ve kendisi bir tık argo/küfür de ekleyerek güzelce tüm hıyarlara ilgili şahıs üzerinden örnek bir cevap vermiş. Anladığı dilden.

DOLAR 9…KRİZİN GÖBEĞİNDEYİZ

Onun yerinde olmak istemezdim, zor bir iş yapıyor. Bizi gerçeklerden haberdar ettiği için ne kadar teşekkür etsem az, 3-5 fonluyoruz işte elimizden ne gelirse 😂 Sonuçta kurumlardan da bağımsız temiz bir şeyler yapmak için elbette bağışlar gerekli, aslında reklam alsa gerek kalmaz ancak yaptığı iş pek reklam verilebilir değil bildiğiniz gibi ülkemizde gerçekler acı ve çok sıkıcı.

Bana düşmez ama kendisi on numara bir kadın, sporcudur, hayat/doğa sever vs. vs. bir tek vegan olması bana uymuyor o da benim sorunum, ben yoğurt, peynir, süt filan tüketmemeyi salakça buluyorum.

DW’de program yapıyor kendisi bir Alman devlet televizyonu sorun yaşayacağını sanmam ama belli de olmaz, Türkiye’de herhangi bir kurum ile bağı yok ancak Fox TV ile bir şeyler bir takım filan duyumlar sızmış net bir şey yok.

alper kimse onun sayesinde @nevsinmengu’nun karanlık yönüne açılan kapısı hafif aralandı. herkes ayağını denk alsın, hıyarlık hakkınızı başka yerlerde kullanın derim.
Farklı medya kanalları: Türkiye’de klasik medyanın %98’i iktidar partisine bağlı ve farklı bir şeyler görmek neredeyse imkansız.

Diyorum ve kapatıyorum.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Ağzına sağlık @nevsinmengu başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.