Kategoriler
Gündem

Steve Jobs

Steve Jobs çoğumuz için bir kahramandı, dahi, çok değişik, kitabını okuyan ve yaşamını bilenler için o gerçekten çok mücadeleci karakteri ile hep başıraya doğru gitti.

Steve Jobs

Bugün uyanınca haberlere baktığında ilk gördüğü haber Steve Jobs’ın öldüğü haberi olan benim gibi milyonlarca insan vardır, Steve Jobs’ın ölüm haberi ile Twitter resmen kitlendi, aşağıdaki Twitter msajları ünlülerden.

Google ve Apple ana sayfasını Steve Jobs a ayırıd, Gogle da alt kısımda Steve Jobs bağlantısı Apple da ise tam sayfa fotoğraf.

ABD Başkanı Barack Obama: Huzur içinde yat Steve Jobs. Her gün bizim için mümkün kıldığın tüm çalışmaların için sana teşekkür ederiz.

Jeremy Bryan: Huzur içinde yat. Dünyayı 21’inci yüzyıla sen taşıdın.

Jonathan Tejeda: Annemin iPad’in ne olduğunu bildiğini söylemesi, Steve Jobs’ın dünyada yaptığı etkiyi bana gösteriyor.

Reina Hidalgo: Steve Jobs, sen olmasaydın bugün ailemizle ve sevdiklerimizle iletişim kuramazdık.

Darren Rovell
: Steve Jobs, huzur içinde yat. Çalışma masalarımızda, kulaklarımızda ve ellerimizde izini bıraktın.

Burcu Baydur: Steve jobs icin cok uzgunum :((

Steve Hills: Thank you for the difference. Steve Jobs, 1955-2011 (Fark için teşekkürler)

TimzZ: Steve Jobs.. A huge loss to technology. His products genuinely changed my life and I use them daily. R.I.P. StEVE.. (Teknoloji için büyük bir kayıp. Onun ürünleri gerçekten hayatımı değiştirdi ve ben her gün onları kullanıyorum.)

JeLiBoNss: “Steve Jobs” mekanın Apple olsun 🙂

Damon Lindelof: Garajında oturan her hayalci ve dünyayı değiştirebilecek kadar çılgın olan herkes adına, seni özleyeceğiz.

Adrian Kessler: Seni özleyeceğiz Steve Jobs. İneklerin dünyasında çok üzücü bir gün.

Perry Opel: Steve Jobs sen bir öncüydün. Seni kesinlikle çok özleyeceğiz.

Jenna Molby: Steve Jobs, sen yenilik kelimesine yeni bir anlam kattı.

Salman Rushdie: İlk Apple Mac’ime kavuştuğum günden beri Steve Jobs’ın kurduğu dünyaya aşığım. Gerçekliğin en mükemmel mimarlarından biriydi. Huzur içinde yat.

Arnold Schwarzenegger: Steve hayatının her gününde California rüyasını yaşadı. Dünyayı değiştirdi ve hepimize ilham verdi.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Steve Jobs başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.